Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír meg semmi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír meg semmi?

Figyelt kérdés
3 éve, áprilisban találkoztam egy sráccal, de mindig csak egy bizonyos matematikai jellegű verseny keretében, mindketten jó helyezéseket szereztünk, és szerintem ő is innen ismerte a nevemet. A megnyitó előtt néha-néha egymásra pillantottunk, volt, hogy egyszer végig is mért. Végül is egyszer jött oda hozzám, de nem volt időnk túl sokat beszélni, inkább csak köszönőviszonyban voltunk, de szemmel látható volt, hogy tudta ki vagyok. Nekem tetszett, de nem vagyok benne biztos, hogy vajon én is tetszettem-e neki. A napokban szedtem össze a bátorságomat, és bejelöltem, visszaigazolta,hogy ismer, én lájkoltam is pár dolgát, amit kitett. Viszont nem írt rám, és alig látom fent Facebookon, mindig csak éjjelente van fent,mikor én már alszok. Lehet, hogy már elfelejtett (mindenkinek visszaigazol) vagy nem is tetszettem neki?
2017. aug. 24. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érdeklődik irántad.
2017. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor a versenyen miért ő volt kezdeményező?
2017. aug. 24. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már bejelölted, és lájkolgatod a képeid, akkor írj rá te. Utálom, amikor azt akarja egy-két csaj, hogy az ölébe hulljon minden. Ha tetszik valaki, akkor ismerkedj vele, jelezd számára.
2017. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te már több ehhez hasonló kérdést is írtál ki, igaz? :D
2017. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!