Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, de semmi jelet nem ad nekem, és nem tudom hogy hogyan tudnék bevágódni nála!?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem segíteni? Hogyan keltsem fel az érdeklődését? 14 éves fiú vagyok!

2017. máj. 18. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Vesse le Yeti szőrzetét, utána beszélünk.
2017. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél vele kedves.
2017. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,miket tanácsolsz hogy mikkel kedveskedjek neki? Már próbáltam elhívni fagyizni,vittem neki fagyit,hazakísértem... Mit csinálhatnék? Annyira nem is akarok rámenős lenni.
2017. máj. 18. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Rajzolj neki virágot, szerintem az cuki

25/L

2017. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*ja és nem baj, hogyha esetleg nem sikerül a virágrajz, a gesztust valószínű értékelni fogja.
2017. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az fontos hogy legyél vele kedves, nevettesd meg ha tudod és probálj meg a közelében lenni midig, de ne legyél nagyon nyomulós és esetleg néha "piszkálhatod" is de mondjik ugy hogy a vállát meglokod és ugye ez már eleve egyfajta kozeledés mert itt már megérintitek egymást és suli után egy darabig elkisérhetnéd és esetleg egyik nap el is hivhatod valahova enni vagy csak sétálni
2017. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Figyi, egy lány elegge nehez ugy, hiszen a stilusa persze mindenkinek kulönbozo.


Egy biztos :


-ha bokolsz neki azt nem fogja rossz neven venni

-ha segítőkész, udvarias, es megerto vagy, nagyon orulni fog


Keresd a társaságát, uzenj neki es legyel kedves.


Ha a lany ezekboo nem veszi eszre akkor vak szegeny.


19L

2017. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!