Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, már szinte szerelmes vagyok belé. Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit sokat szoktam látni, és már-már úgy érzem, hogy belé szerettem.(így is érzek, csak azért túlzás lenne ezt állítani úgy, hogy gyakorlatilag nem is ismerjük egymást, amolyan plátói szerelem.)

Annyira reménytelenek tűnik ez az egész, és nem tudom, hogy mit csináljak, hogy észrevegyen és érdeklődjön irántam. Szerintem azt se tudja, hogy létezem, volt 1 alkalom, mikor ő is látott engem, mosolyogva köszönt nekem, de ez már 2 hónapja volt.

Szóval, az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak, hogy észrevegyen? Elvégre nem mehetek oda hozzá, hogy "Szia xy, nagyon régóta tetszel nekem, megismerkedhetnénk." A facebookon meg nem akarom bejelölni, mivel szerintem tényleg nem tudja ki vagyok.

Nincs szükségem a rosszindulatú megjegyzésekre, tényleg csak egy kis segítséget szeretnék kérni.

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)



#viszonzatlan szerelem #plátószerelem
2017. aug. 24. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Told fel a felsőd előtte, a gyors és sikeres eredményért.
2017. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy.-.-"
2017. aug. 24. 11:22
 3/4 anonim válasza:
Én is jártam már többször is ebben a cipőben. Ráírtam Facebookon aztán egy idő után találkoztunk és sokáig együtt is voltunk. Vagy ha merészebb vagy személyesen is odamehetsz, bár szerintem az egy kicsit furább xd
2017. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tudod a nevét? nyert ugyed van csak legyél bátor
2017. szept. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!