Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el Őt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el Őt? Nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 eves lany vagyok.


A szuleimmel elmentunk nyaralni es a szallodaban ott volt meg egy fiu. Nagyon megtetszett, egyutt medenceztunk, szemeztunk, de nem nagyon beszeltunk. A szuleink nagyon osszebaratkoztak, igy voltak kozos vacsik stb

egyidosek vagyunk, viszont ok Nemetorszagban laknak. Tolunk 2000 km-re (romaniaban elek, ok is eredetileg azok, csak kikoltoztek). Nagyon kedvesek voltak. A fiuba elegge beleszerettem, szerintem en is tetszettem neki.

Aztan ugyanazon a napon indultunk haza. Az utat majdnem vegigsirtam (10 ora) itthon is utana orakig, nagyon hianyzik. Messengeren es facen nem talalom, pedig a szulei ismerosei kozott is megneztem. Nagyon hianyzik, pedig tudom, hogy ugysem johettunk volna ossze egy hetvegere :D de kedd ota nagyon szomoru vagyok, nem birom elviselni a hianyat. Probalom elfelejteni, de nem megy.

Talalkozni biztos, hogy fogunk meg talan jovore, ha jonnek ide, vagy egyutt megyunk nyaralni.


De egyszeruen nem birom elfelejteni. Nagyon hianyzik!! Tudom, hogy ennyi idosen nem kellene ezzel foglalkoznom, de nem is akartam fiuzni meg par evig, csak aztan jott o...

Mit tegyek?



2017. aug. 24. 14:45
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ez csak egy fellangolas nalad :)

1nap alatt nemtud az ember annyira szerelmes lenni szerintem.

Egy ido utan elfelejted ugyis.

2017. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy fellángolás, de igy is szornyu erzes :(
2017. aug. 24. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenkivel előfordul, nem is egyszer :). Hamarosan úgyis iskola, akkor már kevésbé fogsz a fiúkra gondolni. Ha nagyon nem bírod, akkor próbálj meg még egy kicsit kikapcsolódni, egy kirándulás alkalmával nagy eséllyel elfelejted a srácot. Mint ahogy írtam, ez mindenkivel előfordul, ezen át kell esni, ilyen az élet :)
2017. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!