Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt a barátommal. Kb havonta ha szexelünk, és szerintem ez nem normális. Van egy srác akivel annak idején olyan erős vonzalom volt köztünk és olyan jó volt vele. Hiányzik. Mostanában nagyon sokszor gondolok rá. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom,ő is engem, de ez így nem jó.Beszéltünk már erről, de semmi változás nem történt.Egy kapcsolatban szükség van az intimitásra.Nálunk szinte már nincs.Nem tudom mit tegyek.Nem tudom azt a másik srácot miért nem tudom kiverni a fejemből már több mint 2 éve.Nem tudom mit tegyek !?
2016. jan. 11. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: a megfelelő férfi mellett nem gondolsz mindig másra, se régire, se újra.

Ha mindig más jár a fejedben, jobban mondva arra vágysz, amit tőle megkaptál, most pedig hiányzik, akkor ideje szakítani.

Vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni, és a szexuális étvágy általában ilyen.

Az övé sokkal alacsonyabb a tiédnél. Neked ez kevés, neki meg gondolom rosszul esik, hogy nem tud kielégíteni, többre vágysz.


Nem érdemes több időt fecsérelni, zárd le békésen, amíg nem mérgesedik el a viszony.

2016. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Interferencia ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet, ebben a helyzetben elég valószínű, hogy a szakítás a megfelelő döntés. Ha tényleg őszintén megbeszéltétek a problémát, ő nem akar a havi egynél többet, neked pedig ez egyértelműen kevés, akkor bizony ez a helyzet, a szexualitás is fontos része egy kapcsolatnak.
2016. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta,hogy neki is hiányzik a szex.De valahogy sosem jön össze.Hétköznap hamar elálmosodom, de ha egyszer is nekem esne mint egy vadállat akkor tuti nem aludnék.De ő is azt várja ,hogy én másszam rá,de én már bele untam, hogy legtöbbször nekem kell kezdeményezni.Érezni akarom ,hogy kíván,akar,hogy megőrül értem,de ő egyszerűen nem ilyen vad.Ami nekem hiányzik. Simizget meg ilyenek, de ettől már nem tud beindítani mert arra vár hogy én másszam rá.Unom.De ő természeténél fogva ilyen,mint egy lány vagy nem tudom....
2016. jan. 11. 11:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Hm. Én a pasimmal vagyok pont így.Hiányzik a szex,de vele valahogy már nem olyan jó, mint régen, így már nem is kívánom,mi több ,azt se bánom,ha kimarad.tehát havonta,ha szexelünk.

Igen ám,de nem vagyok fából, dolgoznak a hormonok és ilyenkor gondolok én is vissza nosztalgiával a valamikori vad szexpartikra vagy neaddisten, meg-megkívánok egy-egy ismerőst vagy klienset a munkában.Persze,csak a gondolat szintjén maradok,de úgy is..


Hozzátenném,hogy a pasimat azért nem kívánom már,mert elhízott és egyre kevesebbet ad a külsejére.

Nálad változott valami,(pl.külső megjelenés, stb..) ami miatt ilyen passzív lett a pasid?

2016. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nála semmi.Én vagyok az aki meghízott,elkezdtem szedni fogamzásgátlót és feljött rám 15 kiló...Tudom,hogy nem vagyok valami szép látvány,meg számtalanszor kérdeztem ezt tőle,hogy ez e a baj.Tudom,hogy úgy sem mondaná,hogy igen ez,hiába mondogatom,hogy legyen őszinte.De az az igazság,hogy mindig is ilyen passzív típus volt,csak mostanában kezdett ez zavarni.Sose vetette rám magát régebben sem,nem volt az a vad típus.Nem találkoztam rajta kívül még ilyen pasival aki ennyire csak várja azt ,hogy őt támadják le...
2016. jan. 11. 13:34
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor az lehet a baj,hogy meghíztam...Csak nem akar megbántani.Utálom is magam,szerintem senki nem kívánna meg ,nem is hibáztatom e-miatt.
2016. jan. 11. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor eljártok együtt mozogni vmit, lefogysz
2016. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Shaddark ***** válasza:
100%

Szerintem is kezdj el mozogni, aerob edzéssel és ne kardióval kezdd.

Ahhoz csak rá kell szánni napi 40 percet sétára és működik is.

A barátod mondjuk lehetne kicsit megértőbb is...

És őszintébb. Nem csak te vagy a hibás ebben a dologban szerintem, sőt, de ha ő ilyen akkor neked kell megoldanod.

- Nem csal meg?

2016. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A tabletta tud csoda dolgokat tenni a Nőkkel...ezt tapasztalatból írom. Mi szét is mentünk egy rövid időre mert semmi intimitás nem volt közöttünk, a párom egyszerűen nem kívánta az együttléteket és nagyon elhidegültünk egymástól.

Miután szétmentünk leállt a tablettával és 4 hónap alatt ledobott 8kg és visszatért az életkedve....spontán szexet kezdeményezett olyan helyen ahol soha nem merte volna....szó szerint kívánta a szexet. Azóta máshogy oldjuk meg a védekezést és soha nem fogom engedni hogy azt a szart szedje....kicsit jobban kell figyelnem és annyi.

2016. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nyáron a párom elkezdett edzeni, meg én is! nem kell úgy elképzelni, hogy modellek lettünk, annyira rajtam nem is látszik meg, de maga a rendszeresebb mozgás, picit egészségesebb életmód, megdobta a "kezdeményezések" számát és színvonalát:)
2016. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!