Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel és hogyan felejtsem el amikor hiányzik? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Még pár hónapja neten nem ismerkedés céljából,megismerkedtem valakivel.Aztán taliztunk egy kis üzlet miatt,már akkor egy órát késett és még elnézést sem kért.Részben ellenszenves részben szimpatikus volt.Aztán neten beszélgetttünk pár hét után kérdezte,hogy van-e kedvem talizni vele aztán taliztunk.Már az elején elkezdett rám nyomulni,zavaromban nem tudtam mit tenni.A közös hang az elejétől kezdve megvolt,de illetlenül viselkedett akkor is.A társaságom alig kereste inkább csak,ha találkozóról volt szó.A második találkozón megint csak jól elvoltunk mintha már régóta ismernénk egymást.Akkor még erősebben nyomult,én mondtam neki,hogy szeretném jobban megismerni erre mondta,hogy hagyjam ezzel a megismerős szövegemmel,majd menet közben megiserjük egymást és,hogy mi már együtt vagyunk.

A harmadik tali előtt nem érdekelsz stílusban írt a talin is úgy tűnt,hogy nem érdeklem.Többször beszélt velem csúnyán.Aztán egy ürügy kapcsán megcsókolt.Majd rövid idő után le akart rázni magáról.Éreztem,hogy volt rajtam kívül más neki.

Kb két napra rá kérdezte,hogy van-e kedvem találkozni,írtam,hogy igen.Írta,hogy itt és itt lesz a városban,az egyik helyszínre írtam,hogy nekem jó,de kitérő válaszokat adott így nem tudott megvalósulni a tali.Aztán írta,hogy holnap is jó neki.Ez megnyugtatott.Este beszéltünk aztán mondta,hogy a mai napot még meg kell,hogy beszéljük,mert nem biztos,hogy tudunk talákozni majd reggel ír.Ezt sérelmeztem egy kicsit hisz megbeszéltünk és én úgy éreztem nem vagyok neki fontos.Várhattam,mert nem írt semmit.Megelégeltem a viselkedését és írtam neki,hogy vége a dolgoknak és letiltottam.Erre egy másik adatlapról írt,teljesen visszájára fordítorra a történteket,érzelmileg próbált zsarolni.Röviden írtam neki néhány sort,hogy nem veszem magamra amit írt.Aztán felhívott kb egy hét múlva.Nem tudtam,hogy ő ezért felvettem.Hazudozott,hogy ő küldött üzenetet meg,hogy folytatni szeretne és talizni velem,meg arra gondolt,hogy közösségi oldalon vissza vehetném..Én mondtam neki,hogy úgy gondolom nincs miről beszélnünk.Zavaromban mondtam a végén,hogy átgondolom még a dolgokat.Aztán hívott még párszor,de nem vettem fel.1x írt,de nem reagáltam.Én közben többször gondoltam rá.

Pár hete írt nekem,hogy megint tudunk üzletelni meg,hogy szívesen eljönne arra amerre lakom.A pontos utcanevet megírta!!! Holott nem mondtam meg neki hol lakok és nem is jött utánam.Aztán kb egy napra rá rémálmomba jött elő.Írtam neki,hogy itt és itt jó nekem a városban és,hogy most nincs szükségem arra amit kínál.Gondoltam,hogy ha fontos vagyok neki egy kicsit is akkor eljön a talira,vagy felkínál egy másikat.Majd egy hét múlva nézte meg,nem írt semmit sem.

Aztán kb egy hete írtam neki,hogy jelenleg szükségem van arra az eladó dologra,ha már szóba hozta.Erre írt,hogy ez még később derül ki,hogy lesz-e és oldjam fel a másik adatlapját.Írtam neki,hogy köszönöm ,de amikorra kiderül az már késő és megoldottam másképp.(de amúgy ezt ő is tudja,hogy késő).Vissza írt,hogy sajnálja,mert már nála is van és,hogy lenne-e kedvem vele talizni.

Gondoltam,hogy haverilag taliznék vele,hogy ne egy kudarc legyen számomra ez az egész meg adok neki egy esélyt hátha megváltozott meg hiányzott is.Örömmel gondoltam a talira,pont amikor vissza akartam neki írni döbbenten láttam,hogy letiltott.Nagyon rosszul esett,ezért vissza feloldottam a másik adatlapját hátha csak azt várta,hogy ott beszéljünk,de nem ír és szerintem nem is fog.Egyértelmű,hogy szórakozik,olyan mintha a mézes madzagot elém húzná aztán meg mikor rá kapok rögtön vissza.Nem akarom,hogy lássa,hogy nekem ő fontos ezek után.A legtöbb ismerősöm azt mondja,hogy ne foglalkozzak vele,nem érdemel meg csak ki akar használni és már csak szórakozik,de akkor sem tudok felejteni...


Köszönöm.



2014. dec. 3. 19:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél lábtörlő. Nekem úgy jön le, hogy kb. csak arra kellettél, hogy ha nem volt épp pénze, neked el tudott passzolni egy kis füvet, és kész.


Szrba sem néz, ne alázd meg magad.

2014. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve, az első két találkozó után elfelejtettem volna a fenébe, nyomul bunkó, illetlen hülyegyerek, tessék felnőni, ilyen ember mellett nem lehet normális kapcsolatot kialakítani. Ismerkedj másokkal, beszélgess sokat, rá fogsz jönni, hogy te is milyen buta voltál, hogy foglalkoztál vele. Fontos neked ezek után? Mitől fontos azt mondd meg nekem?

Igen csak bosszantó egy kérdés ez. :D

Tessék rá sza.ni de magasról.

2014. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem fűt vettem tőle. :)


Azért hiányzik,mert én ragaszkodó típus vagyok,ha valaki egy kicsit is törődik velem az jól esik.

2014. dec. 3. 19:32
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Törődés? Milyen törődés?

Az, hogy gondol rád és elhív találkozni?

Nem mindegy milyen okból. Ez esetben azért, hogy húzza az agyad és figyelje miképp tud játszani veled, nem pedig azért mert hű de akar látni. Csak a trófeád akarta megszerezni.

Képzelem, hogy nevet a markában most, hogy hülyített.

2014. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, annyit mondok menekulj!!

Es mindig legyen elotted ha egy pasi szeret es akar toled valamit akkor, tisztel, ov, es javadat akarja, csillagokat is lehozza az egbol. DE te nem vagy fontos neki mert megbant, tisztaban vagy vele hogy a viselkedesevel soha tobe nem lathat es ot ez nem erdekli

2014. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

És ha akar velem talákozni akár hülyítés céljából is miért tilt le?


Én mit rontottam el?Azt hogy naívan azt gondoltam,hogy kicsit hiányzom neki?

2014. dec. 3. 19:39
 7/21 A kérdező kommentje:

5-ös Válaszoló:


Köszönöm. "tisztaban vagy vele hogy a viselkedesevel soha tobe nem lathat es ot ez nem erdekli" Ezt hogy érted?

2014. dec. 3. 19:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Azt rontottad el, hogy alapból üzletelésen kívül mást is akartál tőle.
2014. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ő akart tőlem,ő kezdeményezett...
2014. dec. 3. 19:42
 10/21 A kérdező kommentje:
És nyilván nem tudtam,hogy ez lesz...
2014. dec. 3. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!