Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen gyakran tudtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran tudtok találkozni suliidoben a paratokkal?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Állandóan a nyakán lógok, lehet ezért fulladt meg :'(
2017. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd leirom ha suli idő közbe leszünk. De most se tudunk sokat találkozni. Szóval sokra ne számíts az én válaszomtól.
2017. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a fojtó csajszi aki egy kérdésbe kiirta hogy majdnem megfojtottad? Ne hhmmmm 😅😅😅😅😅 kajak itt viccesebb mint a facebookon nézni bármit
2017. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as 18 eves srac vagyok....

1Es voltam

2017. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap minden percében 😂😂😂mivel nincs 17L😂
2017. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyetemre járok, plusz diák melózok, párom dolgozik. Őszintén? Szinte minden nap találkozunk másfél év után is. Ha más nem iszunk egy üdítőt valahol, vagy összefutunk pár percre. Ha esetleg olyan az időbeosztásunk, hogy napokig nem tudnánk suli/munka után találkozni mert későn ér valamelyikőnk haza, akkor meg általában együtt alszunk. Péneken meg szombaton alapból is együtt alszunk, mert én olyankor dolgozom, szóval csak így tudjuk megoldani a találkozást altalában.
2017. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!