Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem meg neki?

Figyelt kérdés

Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ


 


Kategória: Tini párkapcsolatok »Szerelem


A kérdés


Tetszem vajon a fiunak?Október elején elkezdett hazakísérni az egyik osztálytársam, a táskámat is mindig hozza. Volt olyan hogy nem várt meg és én a barátnőmmel mentem haza, meglátott az utcán és megvárt aztán elkísért. Órákon mindíg engem figyel, a szünetekbe odaül mellém beszélgetni. A múlt héten koncenrtre mentem egy kissebb társasággal és az egyik lány írt neki hogy jöjjön ő is, de azt válaszolta hogy nem mert már pizsamában van. Aztán megírták neki hogy én is ott vagyok és aztmondta lehet hogy akkor kijön mert engem bír. 9 körül már nagyon hideg volt és mivel én nagyon fáztam és nem tudtam mit kezdeni magammal ezért kicsit arrébb a csapatomtól leültem egy padra. Rámnézett a fiú és mosolygott aztan leült mellém és beszélgettünk elég sokáig. Mikor elmentek teát venni a többiek kettesben maradtunk és annyi mindent mondott az egyik lányról aki velunk volt. Inkább titkokat amiket csak a haverjaival beszelnek meg a koleszba. Ez mind Októberben volt, én akkor összejöttem egy másik fiúval, de szeretném hogy újra jóba legyünk. Suli közben megtudta hogy együtt vagyok mással és utána már nem kísért haza és nem is beszéltünk annyit. Most 3 hónap után beszéltem vele először. A nyáron egyáltalán nem beszéltünk. Szerintetek?



2017. aug. 25. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elúszott. Ha nem mással kavartál volna, lehetett volna esély, de így offos a srác.
2017. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csalódott...
2017. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!