Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Leginkabb a 17-19 éves fiúk véleménye érdekelne.

Az olyan lányokról, akik visszahúzódóak, elsőre nem nyíltak, de ha megismered, onnantól már teljesen közvetlen. Viszont ezt nehéz elérni.

Ti inkabb hagyjátok vagy már csak azért is megprobaljatok megszerezni, ha külsőre amugy már megfogott?


2017. aug. 25. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha külsőre megfogott akkor addig faggatnám amíg elnem mondd mindent magáról és megnem ismerem a gondolati minden egyes részletét, amennyiben belsőre is értékesnek találom persze, szeretem a visszahúzódó lányokat de sajnos felszínes is vagyok és nekem valamennyire az is kell hogy tetszen külsőre.

18f

2017. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább az ilyen visszahúzódó lányokat keresem. Sokkal jobb ez mintha folyton bulizós tinir**anc lenne
2017. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát.. ha látom hogy tetszek a csajnak( legalább szemezések) akkor megpróbálom.. Amúgy az olyan lányok mint te nehéz velük... Nem könnyű őket megfejteni..DE ha sikerül akkor nyert ügy...Egy próbát megér
2017. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha látom hogy semmit se haladok akkor hiába.. (nem fogok várni éveket vagy hónapokat)..
2017. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerult a szorakoztato ipar masik felebe mint dolgozo ember bekerulnom eleg fiatalon. Ami ott megy a fiatalok koreben az gusztustalan en azokhoz nem ernek hozza akik ezek a tipik mai csajok. En nagyon orulnek egy ilyen lanynak es biztos hogy sokmindent hajlando lennek erte tenni. 17F
2017. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó dolog, mert szeretem beszéltetni a lányokat, és ha ilyen, akkor még inkább én lehetek a domináns, és ez a lánynak és nekem is bejön.
2017. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En nem hagynam. Szeretem a visszahuzodo lanyokat, mert ok a leghusegesebbek, baratnak is, szeretonek is. Egyben a legjobbak is mind a kettonek. Sosem volt nehez elernem, hal istennem, hogy valaki megnyiljon es eddig -elmondasaik alapjan- senki nem is banta meg :)

20/f

2017. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!