Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tavaly 7. szecska voltam és nagyon megtetszett egy szintén szecska aki 9. volt... Kerülgettük egymást egy ideig aztan rámírt... Azt irta hogy túl fiatal vagyok hozzá.. Akkor 13/L és 15/F ( Már 14/L) aztán járni kezdett az egyik évfolyamtársával amivel összetörte még jobban a szívem... egyszerűen nem tudom elfelejteni őt nagyon hiányzik már és alig árom hogy lássam.. Kérlek titeket segítsetek!
2017. aug. 25. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem erre nincs megoldás. Nagyon fiatal vagy, fog még tetszeni ezer meg ezer pasi. Addig is, ha úgy érzed hiányzik, próbáld meg elterelni a gondolataidat és programokat szervezni barátokkal, stb. Amúgy meg a sírás mindig segít, megkönnyebbülsz.
2017. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!