Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek lesz folytat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek lesz folytatása? Megérné harcolnom és keresni őt? Help! 17/l

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek már egy ideje bejövök. Inkább csak látásból ismertem és a baráti társaságunk egyrésze azonos. Volt egy kisebb fesztivál, ahol részegen eléggé egymásra találunk. Nem feküdtünk le. Egyszerűen csak a fesztivál végére leváltunk a társaságtól és külön folytattuk. Sokat dumáltunk, táncoltunk, csókolóztunk… Aztán megígérte, hogy keresni fog, nem hagyja, hogy így vége legyen. Úgy is lett. Másnap reggel írt. És még utána hetekig. Mindketten dolgozunk így nyáron, ezért eddig nem tudtunk találkozni azóta. De nagyon jól elbeszélgettünk minden nap. Egyértelműen a tudtomra adta több alkalommal is, hogy ő velem akar lenni és meg akar szerezni. Viszont történt valami. Egyik napról a másikra közölte, hogy neki ez nem fog menni. Valamiért engem ez elég rosszul érintett. Nyilván még nem voltam belé szerelmes, viszont már kezdtek alakulni a dolgok és boldoggá tett. Engem eddig még nem utasítottak vissza úgymond. Valamiért nagyon bennem van a vágy, hogy keressem. Pedig én abszolút nem vagyok az a fajta, aki futna egy fiú után. Nem tudom, hogy az is rá tesz e egy lapáttal, hogy vissazutasított, vagy anélkül is ennyire akarnám őt. Keressem, vagy ne? Nem én vagyok az ok, amiért mondta, hogy hagyjuk. Hanem van egy harmadik ember, mondjuk így. Tudom, hogy akar, ahogy én is őt. Eljár kb minden nap inni és bulizni. Zavar, hogy nem keres. Írjak neki? Elmondjam, hogy én még akarom vele folytatni? Vagy várjam meg, hogy ő jelentkezzen?

2017. aug. 25. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélni. Mi az indok. Magyarázza el neked hogy pontosan mi játszódik le benne. Van egy másik lány aki szeret? Vagy mi?

Tehát magyarázza el és ne jöjjön a kifogásokkal. Legyen annyira férfi hogy megmondja mi tartja vissza , őszintén.

Ebből az lehet hogy vagy megoldjátok ha mindketten akarjátok , vagy ha ő téged mégsem akar akkor tudod az okát és bár fájdalmas de vége a történetnek. De mindkettő lehetőség jobb a mostani semminél.

2017. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából én tudom a dolog miértjét. Olyan az ok, amin őszintén szólva egyikünk sem tudna változtani. Itt inkább az a kérdésem, hogy mennyire érné meg "futni utána"? Tudom, így nehéz segíteni, ha nem kerek a sztori. De a lényeg, hogy nem tudom, hogy mennyire jó, ha ráírok és elmondom az érzéseim. Mert ahogy látom ő elég szépen bulizgat magának, én meg a napokban csak gondolkodom rajtunk. Lehet ő is, csak nem mutatja ki... mert tudom, hogy sokat jelentek/jelentettem neki. Akkor miért tesz úgy, mintha mégsem? Ráírjak megbeszélni, vagy inkább hagyjam, majd ráeszmél a dolgokra és keres?
2017. aug. 26. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló ,hogy srác úgy tett mintha nem érdekelném ,pedig látszott hogy de.

Ennek számos oka lehet. Lehet hogy veled akarna lenni ,de amiatt az ok miatt nem tud és így próbál elfelejteni hogy úgy tesz mintha nem lennél fontos.

A "kudarcot" akarja ezzel palástolni. Vagyis hogy nem jöttetek össze. Mert azt hiszi ha úgy tesz mintha semmi se lenne könnyebb lesz továbblépni/elfelejteni.

Szerintem megérné megpróbálnod.

A lelkiismereted nyugodt lehet ha összejöttök ha nem. Hogy te mindent megpróbáltál. Nem szt mindom hogy fuss utána lóhalálába ,mert ha nagyon úggy viselkedik hogy elutasító akkor nem érdemes örökké próbálkozni. De ne add fel könnyen.

2017. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!