Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utasítsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy lány barátom belém zúgott, de én nem szeretnék tőle semmit és nem szeretném megbántani, mert fontos számomra.

15/F 15/L


2017. aug. 27. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mondd neki, hogy sokkal jobbat érdemel. :-)
2017. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd ezt. Ez 100% lekoptatós duma, és személyem szerint bántó is.
2017. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha őneki is ilyen sokat jelentesz, akkor nem sértődik meg, ha azt mondod neki, hogy nagyon fontos neked, de nem szeretnéd elrontani a barátságotokat. És esetleg bemutathatod pár ismerősödnek, vagy segíthetsz neki túllépni magadon.
2017. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint rajtad. Előző voltam. :)
2017. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Több embert is meghallgatnék.
2017. aug. 27. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszinteség a legcélravezetőbb.

Mondd meg neki, hogy te nem így érzel iránta, de örülnél, hogyha barátok maradnátok. Ennyiből meg fogja érteni, (ha normális) hogy hiába próbálkozik.

2017. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg nyiltan, hogy a jovodet nem birod elkepzelni vele, mint tars, de nem is akarod elveszteni, es igy a friendzone is el van kerulve, nem ugy mint az elozoknel. A legjobb lelda ha valaki vilagjaro es a masik pedig inkabb biztonsagi jatekos :D ha erted hogy ertem
2017. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!