Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy utasitsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasitsam vissza?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm szakitott a barátjával, én megsajnáltam a srácot, ezért elkezdtünk beszélgetni és probáltam megvigasztalni. Az a helyzet, hogy a srác belém szeretett és pont ez volt amit nem akartam. Bele sem gondoltam, hogy akár belém is szerethet. Nagyon nagyon félek, hogy pont most,a szakitás után amit alig hevert ki, még egy visszautasitással kell szembesülnie. A srác alapjáraton elég pesszimista, mondhatni depressziv jellegge van. Ha visszautasitom, akkor ki fogja megvigasztalni?
2017. júl. 19. 23:07
 1/1 Amenadiel ***** válasza:

Senki,egyszer fel fog nőni ,két lábra áll és férfi fog lenni.

Mr.Danz

2017. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!