Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány kicsit őrült?

Figyelt kérdés
Az őrültet nem úgy kell érteni, hogy embereket kínoz, hanem aranyosan viselkedik,de beteg dolgokat gondol vagy mond.

2017. aug. 27. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt embere válogatja. Nekem akár vonzó is lehetne, mert kicsit én is eltérek a mainstream srácoktól, néha elvontan értelmezek dolgokat, és vannak fura dumáim fura helyzetekben (introvertált személyiség, aki wannabe extrovertált. De nagyon nem látom át a szociális szitukat, szokott hülye szituációkat eredményezni) Szóval ha hozzám hasonló lenne a lány ilyen szempontból, akkor nyilván rokonszenveznék. Azonban mindenkinél van egy határ, nálam is. Ha túlságosan cringe dolgokat művelne és mondana, az már taszító tud lenni. Ha viszonylag szalonképes módon tudna kommunikálni, és jól időzíteni az aktuális őrült dolgait, akkor az viszont pozitív lehet.
2017. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem nem zavar, habár ha emberek ölésére gondol (nulla kínzás nélkül) az kicsit beteges lenne, nekem néha eszembe jut milyen könnyen is meghalhatunk, hogy beszélgetek valakivel és csak így az agyamba bevillan egy kép hogy én most ha akarnám megölhetném, persze nem kezdek vele semmit csak jó magam is elég furcsa lény vagyok szóval nem zavarna.

18f

2017. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, hogy nagyon Bejött 😊
2017. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondva néha megijeszt azokkal amiket mondd, de ettől eltekintve én úgy gondolom, hogy aranyos az amikor őrült. Bohóckodik, grimaszol, kitalál fura táncokat talál ki. Én csak röhögök rajta és élvezem a "műsort". :) Szerintem nem hiába van mellettem hiszen egyformán őrültek vagyunk.
2017. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel nekem is megvannak a magam heccei, igy nem igazan :D szeretem, ha valaki nem unalmas, es az ilyen dolgok 90%ban viccesek is tudnak lenni, a maradek 10% ban pedig az undorito dolgok vannak, amik mar nagyon nem egeszsegesek
2017. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom. Írj
2017. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!