Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a lány anorexiás (vagy mi...

Ez a lány anorexiás (vagy mi baja van? ), aki ezt a blogot vezeti?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 9. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vagy depressziós, vagy anorexiás és depressziós, vagy éppen csak mindig rossz kedvében ír oda, jó kedvében meg mással foglalkozik.
2015. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Megint egy önreklámozás?:D
2015. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát van vele baj rendesen, az biztos.

Depresszív és biztosan az étkezéssel is adódnak gondjai. Bárcsak élvezné az életét!

Aki élne, az meghal(apukám pár hete hunyt el tragikus hirtelenséggel), ez a lány meg él, de belül halott, igazságtalan!

Jobban tisztelhetné az életét.

2015. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3mas ez nagyon szomoru.

A baj az,hogy 1 átlag polgár nemigen tudja élvezni az életet a sok munka és probléma melett.

Én sem élvezem,mert hiába melozok,gürcölök,hajtok és sporolok mégsincs semmim...igy minek örüljön az ember?Nem csoda,hogy sok ember megbánja,hogy megszületett...(bocs az Offért)

2015. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Manapság nagyon trendi tinilányok körében ez a fajta fekete-fehér depi""blog"". A legtöbbjüknek nincs semmi baja a szokásos kamaszkori hormonváltozáson kívül.
2015. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
amúgy eddig csak angolul találkoztam ilyen blogokkal, de magyarul még nagyobb lol :DD
2015. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten megértem, mert én is olyan helyzetben vagyok, hogy csak na, és nem tudjuk, hogy miket élt át, ami miatt ilyen lett. Persze az sem biztos, hogy tényleg elbánt vele az élet, de ennyire azért ennyire nem rossz az élet.

Nekem is rohadtul kell figyelnem arra, hogy mit eszek, ez sok embernél van így. A 20 éves bátyám két hónapja meghalt, és én is azt gondolom, hogy mondja, hogy "Jajj, de rossz nekem!", de hogyha egy olyan lány, aki alapvetően nincs olyan rossz helyzetben, akkor egyszerűen idióta, és nem talál magának más lehetőséget, hogy már csak azért is szar az életem, és már csak azért sem próbálok tenni bármit, hogy jobb legyen, mert a világ eredendően rossz és gonosz, és nehogy már jól érezzem magam. Ha annyira zavarja, hogy nem ehet két pofára, akkor menjen és mozogjon. És már nem azért, de rengeteg nem szép ember él nagypofával, és teljesen meg van elégedve magával, és leszarja.

De hát igazán ezt akkor lehetne megvizsgálni, hogyha pontosan ismernénk a helyzetét.

2015. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ôszinte részvétem!:-(

Mi történt vele utolsò, baleset?

2015. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ebből a blogból messzemenő következtetéseket lehetne levonni ilyen téren. Könnyen lehet, hogy csak művészkedik.
2015. dec. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Ha a csaj nem anorexiás, akkor előbb-utóbb az lesz. Ráadásul depressziós, ez biztos. Magamból kiindulva nem marad így sokáig életben. Elég volt átlapozni a képeken, nem csak azt lehet észrevenni, hogy probléma van az énképével, de az önbecsülésével is sok a gond. Valószínüleg NAGYON szeretethiányos, és sokat gondolkodhat a halálon, öngyilkosságon is. Nem akarom játszani itt a pszichológust, de én is voltam már ugyan ebben a helyzetben.

Kedves Kérdező, kérlek próbáld vele minél jobban éreztetni, hogy fontos! Beszéld le a kemény rockról, kóros soványságról és a többi egyéb (sátánista) dolgokról. Bajban van a csaj...

2015. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!