Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem jarunk együtt de úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jarunk együtt de úgy viselkedünk egymassal. Azt mondja nem akarja elhamarkodni. Tipp? Többi lent 17/L

Figyelt kérdés
3hónapja vagyogatunk,szétment a barátnőjével és egyből egymásra hangolódtunk.kimondottam szeressük egymast ezt többször be is bizonyította,apróságokkal stb.viszont azt mondja hogy a járást nem akarja elhamarkodni mert neki több vagyok annal hogy elhamarkodott döntéseket hozzon.szóval hogy állítolag szeret és engem akar de még nem akar járni.ez normális és csak en drámázom túl vagy tényleg hülyeség?

2017. aug. 28. 14:37
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem elég furcsán hangzik, de a dolog rajtad múlik. Én a helyedben nem várnék rá örökké, mert azt nemis várhatja el.
2017. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem járunk, de úgy viselkedünk"

ez mit jelent cselekedetekre lefordítva? volt csók, arcrapuszi, vagy inkább nagyon közeli barátok vagytok némi vonzalommal?

szerintem a legjobb lenne, ha beszélnél vele erről. három hónap alatt, ha veled olyan jó elvan, akkor valószínűleg valamennyire túl van az előző barátnőjén, így az időhúzás miértjére tippem sincs, nekem ez a "nem akarom elhamarkodni" kicsit furcsa, bár embere válogatja.

mondd el neki, hogy te többet szeretnél, és úgy érzed hogy készen álltok arra, hogy együtt legyetek.

2017. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nincs még túl az előző barátnőjén?
2017. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 hát már lefeküdtünk,minden nap találkozunk,szószerint csak egymással vagyunk.nem talalkozunk másokkal,ismerjük egymás barátait járunk össze.szóval igazából olyan mintha együtt lennénk csak nincs hivatalosan kimondva.ezért nem értem
2017. aug. 28. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
a "nem akarom elsietni", meg tarsai mindig csak kifogas, amikor az egyik fel reszerol nincs meg a kello vonzalom, vagy meg nincs tul az exen. ha szakitottak, es veled kb. rogton fejest ugrott ebbe a valamibe, az mar elmond valamit a helyzetrol... mikor gyaszolta meg a kapcsolatat? azert az nem ugy megy, hogy rogton tullepunk valakin. vszeg csak potlek vagy neki, hogy annyira ne hianyozzon neki a masik csaj, de komolyan nem tudna veled tervezni, kulonben 3 honap alatt mar "hivatalossa" tettetek volna
2017. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!