Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hétvégén találkozok az exemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén találkozok az exemmel először,2 éve szakítottunk! Hogy viselkedjek? Elmondjam hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

2éve szakítottunk, barátságban váltunk el, közös egyezés alapján (viszont én hoztam fel ezt a szakításos témát...) azután is néha facen beszélgettünk,de a srác szakítás után teljesen közömbös lett.Úgy tudom barátnője nincs,nekem sincs pasim.Eddig egyszer találkoztam vele véletlenül, akkor ki se szállt az autóból ,csak az anyukája beszélgetni. Csak egy "baj" van:én még mindig szeretem,két év alatt nem tudtam túllépni rajta.. Viszont ő nem hinném hogy így érezné.Egy koncertre megyünk (faluban lesz tehát nem lehetetlen hogy összefutunk,sőt)külön,de egyik ismerősöm mondta hogy ő is ott lesz!Az nem lenne gáz ha elmondom neki,hogy nagyon bánom hogy akkor ott este szakítottam vele?Ez hogy közöljem vele, hogy ne legyen tapintatlan?

Mit tegyek?

Köszönöm 17/L



2017. aug. 28. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen, nézz rá, és egyenesen mondd :

én még mindig szeretlek. A választól függ a folytatás.

2017. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet, hogy nem egy koncerten kéne közölni ezt vele, hogy zavart kelts benne, ami az estétek rovására is mehet. Inkább próbálj meg összecsiszolódni, esetleg megbeszélni vele, hogy találkozzatok, és akkor majd az este alakulásának függvényében közöld vele, hogy mi a helyzet.


Egyébként meg két év sok idő, főleg ebben a korban, mert folyamatosan változnak az emberek, úgyhogy lehet nem ártana újra jobban megismerni egymást.

2017. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A töltött káposzta sem jó felmelegitve. Én is megkaptam, mikor az exemhez mentem volna vissza, és meg is bántam. Nagyon megváltozott, már nem tudtam kivel vagyok együtt. Ami egyszer nem működött másodszorra sem fog..
2017. aug. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor valószínűleg azt fogom csinálni,hogy meglátom hogy alakul az este/viszonyul hozzám (ha egyáltalán beszélgetünk majd utána) és az este függvényében dől el a folytatás

2017. aug. 29. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne ezzel egyből letámadni, csak ő a fiú, és azért 2 év külön az nem kis idő, elég sok dolog történhetett vele is, ha még akarsz tőle valamit szerintem kisebb lépésekbe kellene ezt beadagolni, meg meggyőződni róla, hogy neki biztos nincs e senkije, vagy épp valakije aki tetszik neki.
2017. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm
2017. szept. 1. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!