Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Holnap találkozok az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok az exemmel először,2 éve szakítottunk! Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottunk, barátságban váltunk el, közös egyezés alapján (viszont én hoztam fel ezt a szakításos témát...) azután is néha facen beszélgettünk,de a srác szakítás után teljesen közömbös lett.Úgy tudom barátnője nincs,nekem sincs pasim.Eddig egyszer találkoztam vele véletlenül, akkor ki se szállt az autóból ,csak az anyukája beszélgetni.

Na szóval az a lényeg,hogy az anyukája és az én anyukám barátnők és elhívott minket(engem is) magukhoz , nagyvalószínűséggel a srác is otthon lesz.

Csak egy "baj" van:én még mindig szeretem,két év alatt nem tudtam túllépni rajta.. Viszont ő nem hinném hogy így érezné

Mit tegyek?

Köszönöm 17/L



2017. júl. 27. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
mit szeretnél?
2017. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17 éves vagy? Nekem egyből az ugrott be hogy elírtad a számot ha nem akkor rossz kategóriába tetted a kérdést. De egyébként meg ha valóban 17 vagy kétlem hogy ne tudnál túl lépni egy gyerek szerelmen. Mikor szakítottatok csak 15 voltál. Nem értem mit keres ez a felnőtt kategóriában. Nyílván ő már belátta hogy gyerekek voltatok te pedig majd találsz mást. Velem is volt ilyen. Azt hittem hű de szerelmes vagyok a szomszéd srácba 8 évig aztán mikor tényleg szerelmes lettem eszembe jutott hogy amit 8 évig éreztem cseppet sem szerelem volt. Téged inkább csak az zavar hogy ti egyszer együtt voltatok és most hiába barátként váltatok el még is feszült és ideges vagy a jelenlétében.
2017. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. júl. 27. 23:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Viselkedj természetesen. Tedd félre magadban, ezt a dolgot, hogy együtt voltatok, szerelem, szakítás, ex, újra találka.... Nehéz lesz, de meg kell próbálnod. És ne foglalkozz azzal, hogy vajon ő mit gondolhat, hogy érezhet, mert nem tudod, ezért nem is érdemes elkezdeni találgatni, variálni...


Menj el, érezd jól magad, légy természetes :)

sok sikert :)

2017. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2017. júl. 28. 09:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett a nagy "találkozásból?"
2017. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Semmi igazából, beszélgettünk egy jót de utána eltűnt..

Köszönöm az érdeklődést

2017. okt. 23. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
És azóta alakulnak a dolgok, vagy nincs senki? :)
2017. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszönöm

Nincs senkim :(

2017. okt. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!