Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti veszítettek már el olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti veszítettek már el olyan embert aki a világot jelentette nektek?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy viseltétek? Hogy tudtatok túllépni rajta? Gondolok itt például az első nagy szerelmünk elvesztésére. Én is most ilyen helyzetben vagyok és szeretném tudni hogy másoknak milyen volt, hogy ne érezzem magamat annyira egyedül ezzel.

2017. aug. 29. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam az idő segített
2017. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Majdnem 3 hónapja történt. Becsapott. Eleinte nagyon szomorú voltam mindig este sírtam az ágyban. Mostmár nem gondolok rá csak néha. Mostmár inkább mérges vagyok rá. Ha meg előjönnek az emlékek és szomorú vagyok akkor azzal vígasztalom magam hogy nem érdemelt meg.

Sok sikert hogy túllépj rajta!

2017. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lililili16 ***** válasza:
Nagyon fontos volt nekem egy fiú még tavaly az érzés kölcsönös volt de ő mással járt igy szinte semmi nem volt köztünk igy úgy gondoltam jobb ha továbblépek megismertem egy táborban valakit és megirtam az első fiunak h már nem is tetszik én nem akartam elengedni igazából de ő emiatt anyira megharagudott h nem beszélünk többé ez egy kis ideig rosszul érintett nyilván fáj ha valakit elkell engednünk de az idő mindig megoldja :D
2017. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt egy fiú aki szàmomra a tökély volt mindenhogyan,de barátként tekintett rám. Na meg elvileg kicsi is vagyok hozzá. (3 és fél év volt köztünk ő 18..) De az idő elfeldteti az emberrel,na meg új emberelet ismerünk meg.
2017. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is az idő segített. Minden elmúlik. Évek múlva már teljesen más visszagondolni rá.

Az segített, hogy elfoglaltam magam, barátok, programok, stb. Nem jó ilyenkor egyedül otthon ülni és állandóan rá gondolni.

2017. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a szerelemre gondolsz, akkor igen.Volt egy fiú akibe szerelmes voltam, és én elmondtam neki. Ellökött magától...stb. Nem segített semmi, mert minden nap láttam, minden nap beleszerettem a humorával,az eszébe,a szemébe.Aztán jött a ballagás, nem voltam szomorú mindenki nevetett. Elveszítettem pedig nem is volt hozzám köze. Most már elfelejtettem. Nekem az a mottóm hogy minden ami történik annak oka van. Tehát, nem bánkódik, amit neked teremtettek azt vonzza feléd a gravitáció. Az idő segít. Sok sikert hogy elfejejtsd!15/l
2017. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*bánkodj
2017. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem még nem, de mivel senki se fontos nekem igy nem is lesz ilyen :)
2017. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap veszítettem el. Mégcsak nem is találkoztunk, de az üzenetei mindennél többet jelentettek számomra és fogalmam sincs, hogy fogom feldolgozni, hogy többet nem ír nekem...
2017. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es miért nem ír? Meghalt vagy mi?
2017. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!