Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti veszítettek már el olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti veszítettek már el olyan embert aki a világot jelentette nektek?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy viseltétek? Hogy tudtatok túllépni rajta? Gondolok itt például az első nagy szerelmünk elvesztésére. Én is most ilyen helyzetben vagyok és szeretném tudni hogy másoknak milyen volt, hogy ne érezzem magamat annyira egyedül ezzel.

2017. aug. 29. 11:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tavaly ismerkedtem meg valakivel pont ezen az oldalon. És így visszatekintve nagyon bánt hogy elengedtem. Azt hiszem még mindig szeretem... Sőt biztos vagyok benne

15/L

2017. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindenki átesett már ezen az érzésen. Ilyenkor az a legnagyobb hülyeség amit tehetsz, hogy magadba fordulsz és elbújsz a világ elől. Nekem az segített a legjobban, hogy heti 2 alkalommal összejártunk barátokkal. Ittunk pár sört, kibeszéltük a problémát.
2017. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!