Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a jele annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jele annak ha egy fiú szerelmes vagy tetszik neki egy lany?

Figyelt kérdés

Ezek jelentenek valamit:?

-Akar hanyszor ra nezek a fiura, mindig engem figyel. Van sokszor ugy hogy ha ra nezek akkor ő gyorsan mashova nez.

De van ugy hogy ra nezek es tovabbra is nez, aztan en en elnezek mashova vissza nezek ra es meg mindig nez.

-Egyszer kerdezet tolem valamit es kozben ra tette a kezet a valamra, es mosolygot ram.

-Nagyon kedves velem mindig.

-Egyszer mondtak nekem hogy a szeme sarkabol nagyon sokszor nezet.

-Es egyszer volt ugy hogy nagyon piros volt a feje mikor beszeltunk, de akkor ivott is egy kicsit.

Ezek jelentenek valamit?


2017. aug. 29. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Megjelenik rajta Cupido nyila és hírtelen kocsmákban issza le magát és nőket kúro*at.
2017. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedvel csak nem mer lépni. Nyugodtan kezdeményezz,ha tetszik neked,utánna majd alakul.

Konkrétan sok minden lehet jel,de nehéz általánosítani.

2017. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso valaszolo:)
2017. aug. 29. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem tetszik egy lány akkor én is pont így viselkedem. Szerintem tetszel neki, szeretne jobban megismerni.

Nyugodtan kezdeményezhetsz, ha úgy gondolod. Valószínűleg örülne is neki, hisz ki ne örülne annak, ha egy lány kezdeményez?.

2017. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!