Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
2 éve átkerültem egy másik iskolába ahol egyből megtetszett egy fiú egy évig egy suliba jártunk sokat dumáltunk személyesen és interneten is. Ő tudta hogy nekem tetszik de elvileg én nem tetszettem neki. Végig olyan jeleket adott hogy ennek az ellenkezője igaz de végül nem lett belőle semmi. Abban az évben mikor már nem járt abba a suliba amelyikbe én nem is nagyon gondoltam rá csak néha néha jutott eszembe. Azonban egy hete láttam a buszmegállóban (távolról tehát ő nem látott engem) azóta csak rá gondolok. Pedig lassan fél éve nem beszéltem vele. Nem tudom, hogy tudnám elfelejteni. Most is tetszik valaki úgy néz ki hamarosan járni fogunk de közben tudom hogy ennek a srácnak csak egy szavába kerülne hogy dobjam a leendő barátomat. Bocsi hosszú lett de mit csináljak?

2017. aug. 18. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ha azzal a fiúval akivel ossze fogtok jonni akkor vele kommye el tudnád felejteni. Ha az elozo nem viszonozza ne szomorkodj. Ja meg nagyon vele szeretnel lenni próbálj meg barátként közeledni hozza
2017. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ciki fél év után ráírni akár barátkozás céljából. Hogy lehetne egy ilyet kezdeményezni?
2017. aug. 18. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Csak ugy rendes hétköznapi dolgokról beszélj vele
2017. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!