Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó jel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó jel?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön, de van barátja.

Ehhez képest titokban beszélünk, elvileg tetszek neki és néha perverz dolgok is szóba jönnek.

Ez lehet arra utaló jel hogy szakítás után próbálkozzak be nála?



2017. aug. 29. 23:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
15 évesen nem olyan rossz 30 könyv.
2017. aug. 30. 10:16
 12/17 A kérdező kommentje:

De ezt a ribiséget hagyjátok xD

10 perc beszélgetés vele és megváltozna a véleményetek. Ez biztos.

2017. aug. 30. 17:31
 13/17 anonim válasza:
Szerintem van nála valamennyi esélyed különben nem csinálná ezt veled😁. Én is úgy jöttem össze a barátommal hogy közbe nekem más volt. És én sem vagyok ribi.:) (3éve vagyunk együtt) 18/L
2017. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De ez akkor sem egyenes a másik sráccal..Főleg te utolsó..Akkor szakíts vele, de legyél vele őszinte!
2017. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz barátja próbálkozás nem baj dr míg van addig semmit nekem viszont van haverom kiről mindent tudok mert régóta jobban vagyunk... De van barátom! Semmi olyan nincs köztünk csak mindent megbeszélünk
2017. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát... hullámzó a kapcsolatom vele.. egyszer letilt, aztán sírva kér bocsánatot hogy rosszúl érzi magát emiatt meg full az jön le hogy bejövök neki...

Nem értem, Komolyan.

2017. szept. 27. 00:28
 17/17 SaJt01 ***** válasza:

Zülleszteni két másik ember kapcsolatát nem kifizetődő semmilyen távon.

Legyél úri ember. Amíg van barátja addig offold a perverz témákat és ne flörtölj vele. Ki fog derülni mit akar pár napon-héten belül.

2017. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!