Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom jogy lehet valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom jogy lehet valaki egyik társaságban beszédes másikban szótlan?

Figyelt kérdés
Na szóval gólyatáborban voltam ezen a héten (9.) Az osztályban egy fiú szinte egyből felkeltette az érdeklődésem. Tudni kell rólam, hogy mindig a beszédes "nagydumás" srácokba szeretek bele akik a társaság középpontjában vannak. De ez most másképp történt ez a fiú hívjok Botinak. Szóval Boti osztály szinten alig beszél mégis ha egy kis társaságban vagyunk ő lesz a társaság közepe. Az osztály "nagymenő" fiúja bevallotta hogy tetszem neki ő az esetem de én mégis nemet mondtam Botiért. A lányokkal alig beszélt pár szót az egész táborban mégis mikor én kérdeztem a hajszínéről (hogy festve van e mert annyira különleges) ő nagyon lelkesen mosolyogva válaszolt sőt még képet is mutatott hogy milyen volt a hajvágás előtt. Ezzel szemben mikor egy másik lány kérdezte egy szóval letudta az egészet. A többiek is mondták hogy csak rám mosolygott. Én képzelek bele többet vagy tényleg érdekelhetem? Hogyan tudnék hozzá közeledni? osztálytársak vagyunk. A nagymenő srác aki szerelmet vallott nekem az egyik legjobb haverja.

2017. aug. 29. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Boti mégis kap kotont :o
2017. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem szokatlan jelenség, hogy valaki nagy közönség előtt nehezebben nyílik meg, mint egy szűkebb, barátiasabb társaságban. Talán a lámpalázhoz tudnám hasonlítani. Tehát ezen aztán nehogy aggódjál. Amúgy meg olvasva a történeted többi részét, valószínűleg igazad van, ugyanis saját indíttatásból összevissza ritkán mutogat valaki ilyen képeket számára teljesen közömbös embereknek.
2017. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi első😂😂 második válaszoló van tipped hogy egy ilyen zárkózottabb fiúhoz hogyan lehetne közeledni? (Úgy hogy ne legyen sok) Ilyen közösségi programok kizárva mivel elég passzív osztálycsoportba sem ír soha.
2017. aug. 30. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Én ugyanilyen vagyok csak lányban 15/L
2017. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
(Én voltam a második) Elvben már elkezdődött a suli, úgyhogy kérj tőle valamiben segítséget, pl.házi, bár jobb helyeken azt az első napokban még nem adnak; vagy próbálj meg beszélgetni vele az új suliról (csak a gólyatábor miatt gondolom), ha az sikeres (vagy elkerülnéd) akkor nyaralásról. Ha nem vagy annyira biztos a dolgodban, akkor ne támadd dialógusokkal minden nap, csak ritkábban, talán észreveszed, hogy szívesen beszél-e veled. Ha nehezebb rögtön szóban, akkor próbáld meg a szemét fürkészni, hátha abból is kiolvashatsz valamit.
2017. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel egy osztalyon belul vagyunk de kulon tagozaton en human o real igy a hazi nem nagyon lehetseges de mar probalok vele beszelgetni
2017. szept. 5. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!