Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes foglalkozni egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes foglalkozni egy ilyen fiúval? 17l

Figyelt kérdés

A történet: Megismerkedtem nyáron egy fiúval. Eddig 2x találkoztunk. Az első találkozás alkalmával csak egy kicsit keltette fel az érdeklődésemet. Igyekeztem nem foglalkozni vele mert cigizik iszik pedig alig 17 éves. Elég komolytalannak is tűnt. Aztán második találkozás alkalmával amikor láttam hogy ő is ott van azon a bizonyos programon amin én reménykedtem hogy odajön hozzám vagy valami de próbáltam ezeket a gondolatokat elhesegetni mert úgy gondoltam én csak egy lány vagyok neki a sok közül és teljesen le is mondtam róla. Aztán kicsit később az este folyamán odajött a mi társaságunkba mert már ott volt a haverja és ott akkor nagyon nagyon forrt a levegő. Olyan volt mintha 1000 éve ismernénk egymást nevettünk viccelődtünk a magunk módján. Szinte csak velem volt elfoglalva csomószor megfogta a kezem megsimogatta a térdem, a hátam. Mindig meghívott valamire és ha épp kettesben akart velem lenne elkellett kisérnem cigizni. Az este végén hivott táncolni csak nekem akkor már mennem kellett végül megölelt és mondta hogy majd beszélünk addigis vigyázzak magamra.


Igazából próbálom elfelejteni de nem igazán megy mert teljes mértékben az esetem a dohányzáson kívül. Nagyon okos tehetséges helyes élvezi a hülye humoromat és én is az övét stb. Viszont nagyon messze lakunk egymástól annyira hogy szerintem nem is tudnánk találkozni alapból olyan iskolába járunk ahol mindennap reggel 7töl este 8ig ott kell lenni. Meg nem is írt rám. Sejtem hogy ez az én dolgom lenne vagy nem tudom. Tudnátok tanácsot adni? Vagy esetleg megmondani hogyan lehet ezt elfelejteni?


2017. aug. 31. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

az a baj h az elfelejtésnek keető útja van


-sok-sok idő

-találsz valaki jobbat


am én nem csinálnák vele semmit, ha nem tetszik h cigizik, piál, akk nehezebb ugy leszoktatni h te kezdesz,


a helyedben várnák :)

2017. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt nem a cigi a legnagyobb probléma, hanem a távolság. Persze mindent meg lehet oldani, de talán nem suli közben. Meg azért kicsit furcsa, hogy nem is keres. Szerintem ha igazán érdekelnéd azért írna 1-2 szót.

Én azt mondom neked, hogy még most könnyebben el tudod felejteni. Főleg ha kezdődik a suli és lesz 1000 más dolgod. Igazából az idő megteszi amit kell. Főleg ha nem találkoztok. Vagy ha rádír akkor beszélgessetek meg barátkozzatok, de én nem tudnék olyan kapcsolatban lenni, ahol ennyire messze van tőlem a másik.

2017. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!