Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek erdemes vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nos van egy csaj akivel facebookon ismerkedtem meg. És írta, hogy tetszek neki meg stb szivet küld meg hasonlók ha beszélgetek vele. De ha én nem írok rá akkor ő se várjak hátha jelentkezik vagy írjak megint én? Felvetettem már a találkozás kérdést is a jövőhét valamelyik nap ha ráér találkozhatnánk azt írta majd ír mikor jó neki. Erre kiváncsi leszek.

2017. júl. 9. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj, max 3 nap ha nem ir irj neki , ennél többet nem tehetsz ha 3 nap után nme ir valoszinüleg nem is nagyon keresne
2017. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az életed válaszaira neked van megoldás. Alig tudunk valami infót így hogy tudjuk megválaszolni a kérdésedet. Meg a szituáció a te kezedbe van.
2017. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj neki, addig beszélgessetek más témákról, hidd el, a csajok nem szeretik, ha egy pasi néma és k****l, kérdezd meg, mivel foglalkozik, mit szeret csinálni szabad idejében, tanul-e, dolgozik-e.
2017. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én már mindent kimerítettem minden féle kérdést feltettem neki el szoktam hülyéskedni vele nem arrol van szo, hogy nem írok neki semmit. irta ma, hogy dolgozott és fáradt volt tegnap elhiszem valamilyen szinten de már jártas vagyok sajnos az elutasításokban ezért nem nagyon bízok már az ilyen kifogásokban.
2017. júl. 12. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor várj vasárnapig, aztán kérdezz rá a találkára néha szabadteret kell hagyni a nőknek (az az 1 vagy 2 napig nem beszéltek).
2017. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!