Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő? Hogy törjem meg?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krampusz77 kérdése:

Mi a teendő? Hogy törjem meg? Kicsit nehézkes szitu

Figyelt kérdés

Sziasztok.18 éves fiú vagyok és úgy néz ki hogy először életembe lehet barátnőm😅

Csak van egy baj.Ebben kérném a segítségteket.

Van egy csaj 16 éves,aki fülig szerelmes belém,sikerült már párszor smárolni is.Az van hogy ő is olyan mint én.Sosem volt még párkapcsolatba.Ezért amikor próbálok vele beszélni akkor alig beszél,nagyon fél és visszahúzódó miközben a barátnőinek full boldogan mint akinek agya elszállt,örült és mondogatta nekik hogy "waaaaa smároltuuuunk".

A barátnője beszélt velem és azt mondta hogy nagyon fél attól hogy ő nem fog nekem megfelelni meg ilyenek.Azt is mondták h többet akar.Magasabb szintre vinni a dolgot kettőnk közt.De mellettem ezt nem tudja kimutatni.Nagyon félénk.És ebben kérném a segítségeteket.Hogy tudnám meg törni?Hogy ne félljen beszélgetni,érezze azt hogy én nekem bármit elmondhat,ne féljen kimutati érzéseit.Mit csináljak hogy ne legyen olyan félénk?

Smárolásba mindig benne volt,nem volt vissza utasítás de ezt is csak akkor ha én kezdemémyeztem.Tudom férfiként ez a dolgom.Mindig kezdeményezni meg én irányítani,csak nkm ez szokatlan mivel sosem volt senkim.Csak azért jól esne ha pl egyszer ő kezdené,meg hogy lássam hogy tényleg akar valamit.Most szombaton koncertünk van és ha minden igaz akkor ő is ott lesz.Ezért akarnám hogy akkor aznap eldőljön minden.

Ha bármi kérdés van akkor nyugodtan,kicsit nehézkesen fogalmazok mert most pörög az agyam😅



2017. szept. 1. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem kell megtörni semmit. Idővel oldódni fog ő is, ölelések apróbb érintések lehetnek bizalomgerjesztő gesztusok. Nyugodtan kimondhatjátok hogy párkapcsolatban vagytok. Ez már eldőlt. Ne gondolkodj csak legyél önmagad mellette, éreztesd vele hogy szereted és minden klappolni fog. Nem két nap mire összecsiszolódik két ember.

20/F

2017. szept. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2017. szept. 4. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!