Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A barátnőm összejö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm összejött egy olyan fiúval akibe én is szerelmes voltam/vagyok. De ő szakítani akar a fiúval.14/L 14/L 14/F

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd neki! Az ő döntése, nem a te döntésed. Ha ő akar magának fájdalmat okozni csinálja! Te neked viszont szabad préda lesz.
2017. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem akarom megbántani őt.
2017. szept. 1. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy zavarnia kéne őt, mert ha ott hagyta, akkor azt jelenti, hogy őt nem érdekli már. Ha mégis, akkor minek hagyta ott? (Kőltői kérdés, nem kell válaszolni)
2017. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő tudta, hogy neked is tetszik? Mert ha igen, akkor ne érdekeljen, nyugodtan hajts rá a fiúra. Ha őt nem érdekelte téged se érdekeljen.
2017. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó nem, nem tudja!:(
2017. szept. 6. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!