Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki miután befejezte tanulmányait, összejött a tanárnőjével, akibe azelőtt szerelmes volt? Vagy legalább kapott valamilyen viszonzást?

Figyelt kérdés
Az én esetemben szerintem már nem lehet beszélni gyerekes fellángolásról. Most 20 vagyok, és 3 éve nem tudom egyszerűen elfelejteni azt a nőt, pedig több mint egy éve nem is láttam (a ballagás óta), de naponta többször gondolok rá, felidézek beszélgetéseket és sokszor megjelenik az álmaimban is. Egyébként a korkülönbség nem brutális, ő most 31. Szerintetek lehet rá esély, hogy pozitívan reagál ha esetleg verbálisan közeledek felé, vagy jobb ha továbbra is magamban tartom? A felejtés nem megy, már próbáltam.

2017. júl. 17. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha elmondod neki, rosszabb úgysem lehet. Nem láttad már egy éve, szóval ha nem mondod el, vagy ha elmondod és visszautasít így is marad, viszont ha esetleg te is tetszenél neki, az meg jól is elsülhetne a dolog.

Amúgy a suliban semmi féle érdeklődést nem mutatott feléd?

2017. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem van rá esély teljesen normális sok sikert
2017. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor még a diákja voltam, kedvelt, de gondolom azért mert nagyon jól tanultam, soha nem okoztam csalódást. Azt tudja, hogy mennyire tisztelem a tanári karrierjét és mint embert is, de soha nem adtam rá okot, hogy esetleg elkezdjen gyanakodni, hogy többet is érzek. Mindig próbáltam megtartani a tanár-diák kontaktust, ami sosem lépett át semmi személyesbe, nehogy megsejtsen valamit, mert nekem egész idáig elég volt az is, hogy mint egyik legjobb diákja és mint értékes ember maradok meg az emlékezetében (azért írom, mert tudom, hogy így tekintett rám), de ha nem bírom elfelejteni, akkor nem tudom meddig húzhatom így. Szerintetek ha írnék neki, akkor milyen szöveggel indíthatnék? Ja, és a másik dolog, hogy valószínűleg teljesen hetero.
2017. júl. 18. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Az a legnagyobb buktató, hogy heteró. Valószínűleg udvariasan visszafog utasítani és elmondja, hogy azért számíthatsz rá, szólj ha segíthet valamiben. Amúgy simán lenne rá esély, hallottam olyat, hogy egy 19 éves srác összejött a 30 éves gimnáziumi tanárnőjével a ballagás után, de ha ő nem vonzódik a nőkhöz nem tudod megváltoztatni.
2017. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy fiú osztálytársam, 24 évesen összejött a 36 éves, vokt angoltanárnőmmel, úgyhogy neked is sikerülhet, írj neki bátran!
2017. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást! Nyilvánvalóan egyszerűbb lenne a helyzet, ha férfi lenne...Szerintetek, hogy esne ki a legkevésbé hülyén a dolog? Hívjam el egy valahova és dobjak be a beszélgetésbe keresztkérdéseket, hogy mondjuk "Mondja csak, szeretkezett már nővel?" :D Vagy inkább mindent írjak le neki? Mindkettő elég gáz, ha rosszul sül el.
2017. júl. 18. 22:34
 7/10 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne találkozót beszélnetek. Általában a tanárok úgyis szeretnek az elballagott (sőt a jó) diákok felől hallani, biztos örülne. Aztán kicsit rátérhetnél a személyesebb kérdésekre (van e valakije stb). Aztán ha jól sikerült akár egy következő találkozót is megbeszélhetnétek és akkor talán már nem is az a tanár-diák viszony lenne. :)
2017. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Hívd el egy baráti találkozóra, ne támadd le egyből az érzéseiddel egy üzenetben, arra valószínűleg nem tudna mit reagálni.

Találkozzatok, beszélgessetek (mivel már elballagtál biztos oldottabb lesz a hangulat és rátérhettek a magánéleti dolgokra, megkérdezheted van-e valakije...stb).

És mint előttem is írták, ha jól alakul a dolog, találkozzatok legközelebb is és fokozatosan kimutathatod, hogy bizony többet érzel iránta. Ki tudja, lehet addigra Ő is így fog érezni:)

És majd írd meg mindenképp, hogy mi volt😉

2017. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy a női tanarnőm 10 év távlatából kikezdett velem. Esély mindig van.
2017. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy érdemes próbálkozni, 10 év semmi.. sok miben megvan a nyitottság a nők irányába, szóval én bőven látok esélyt.. ha nincs is, egy ilyen jellegű beszélgetés tisztázza és talán továbblépni is könnyebb.. vagy nem. Egy próbát megér.
2017. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!