Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőm összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm összejött azzal, akibe már régen szerelmes voltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kiskorunktól kezdve legjobb barátnők voltunk, egy egyetemre is jöttünk. Ide jár az a srác is, akibe már gimis korom óta szerelmes voltam. Ezt persze tudta a legjobb barátnőm is, mindig segített nekem, tanácsolt, biztatott :) Most nyáron viszont nem láttuk egy ideig egymást, és csak facebookon láttam, hogy összejöttek...Nem lájkoltam meg semmi, úgy teszek, mintha nem is láttam volna.


De...én ezt nem értem. Hogy tehetett ilyet?! Azt mondta, neki nem tetszik! Hazudott...legjobb barátnőm volt. Erről az jut eszembe, amikor a volt osztályfőnököm férjét ellopta a legjobb barátnője, ráadásul egy munkahelyen is dolgoznak és mindenki tudja.


Hogy tehet bárki is ilyet? Én nem csaptam be őt, mindig számíthatott rám!


Tegyek úgy továbbra is, mintha nem láttam volna? De ez a kislányos magatartás nem felnőtthöz méltó (mondjuk az sem, amit ő csinált). Mit tegyek?


21/L



2015. aug. 30. 16:58
1 2
 1/14 Estienne ***** válasza:
81%

Menyivel egyszerűbb lett volna, ha lépsz már a csávó felé nem? Ha már ennyire kellett...


De a barátnődtől ez genyó húzás volt, az tiszta sor. Nem is értem, miért nincs elötte a "volt" jelző.


Lehet ki kellene borulni és leosztani a fenébe a csajt, de akkor a faszinál úgyis lejárat. Egyetlen megoldás, ha hűvösen közlöd vele, vége a barátságotoknak és csalódtál benne.

2015. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
A pasival nem jártál, szóval miről is van szó. Az hogy plátóin szeretsz valakit, az semmi. A pasi nem akart veled járni. Ne barátkozz vele, és keress olyan férfit aki akar tőled valamit.
2015. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Míg te tátottad a szádat, ő lépett. Vesztes vagy, de csak magadnak köszönheted.
2015. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos az igaz barátság ritka, mint a fehér holló. Megkockáztatom, hogy a mai világban talán nem is létezik. Az emberek önzőek, irigyek és csak a saját érdekeiket nézik.

Sajnos én is csalódtam a legjobb barátnő(i)mben. (22 év alatt többször is).

Sajnos az ember ugye magából indul ki, és pont emiatt tudunk pofára esni. :( Mert te nem tetted volna ezt meg vele soha... de sajnos a többség megteszi.

Egy igazi barát elmondta volna neked és nem a facebookról kellett volna tájékozódnod.

A legjobb, ha mész tovább az életedben. De ne ereszkedj le a szintjére. Maradj olyan kedves és szeretnivaló ember, amilyen vagy. Ne legyél vele gonosz, de vedd le a legjobb barátnő listáról. Maradj távolságtartó, és ne mond el neki a titkaidat. Sajnos az emberek többségbe hátba szúr.

2015. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Kill that bitch :D.
2015. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

,,A pasival nem jártál, szóval miről is van szó."


Arról van szó, hogy évek óta reménykedtem. Arról...És ezt ő tudta is. Legalább mondhatta volna, úgy lett volna fer, egyenes, ha már barátnő volt.


,,Az hogy plátóin szeretsz valakit, az semmi. A pasi nem akart veled járni."


Nekem nem semmi volt, hanem minden! Fontos volt, de aki érzett már ilyet, az tudja, milyet. Itt érzésekről van szó, reményekről, nem kitalált dolgokról.


,,Míg te tátottad a szádat, ő lépett. Vesztes vagy, de csak magadnak köszönheted."


Nem értem, hogy mondhat bárki is ilyet! Etika, barátság, őszinteség semmit sem jelentenek neked?

2015. aug. 30. 17:20
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

bocsi, de nem értem...

te tettél valamit annak érdekében hogy a fiú észrevegyen? én inkább azt szeretem ha a pasik kezdeményeznek de ha már gimi óta 'bele vagy zúgva' valakibe akkor te is csinálhatnál valamit.


egyébként meg fogalmad nincs a körülményekről. lehet a pasi hajtott rá, ő meg azt hitte ez nem akkora gond, hisz nem léptél soha semmit.


lehet eddig nem ismerte, de a személyisége megszépítette.


ettől függetlenül én nem tennék ilyet, de nem olyan fekete-fehér ez, ahogy leírtad. meg ugye elég keveset írtál a helyzetről.


ha olyan jó barátnők vagytok nyugodtan ráírhatsz és megkérdezheted...

21L

2015. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Elmondhatta volna, de nem tette. Ez a baj hogy most sem érzed, hogy ez egy kitalált dolog, képzelgés erről szól a plátói kapcsolat. Ha a pasinak bejöttél volna kezdeményezett volna, és lehet akkor rájöttél volna hogy nem az akinek képzeled.
2015. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Képzeld magad a helyébe...

Tudja, hogy rajongasz a pasiért, és mondjuk a pasi közli vele, hogy te nem vagy az esete, esélyed sincs nála, de a barátnőd meg igen... és ezt jelzi is felé. Ha kialakul két ember között az a bizonyos "bizsergés", akkor már nehéz megállni...

Te nem veszítettél semmit, mert valószínűleg akkor sem jött volna veled össze a srác, ha a barátnőddel nem jön össze.

A volt osztályfőnököd férjét sem lehet "ellopni", ugyanis nem a tulajdona senkinek... ha egy kapcsolat jól működik, akkor az ember önként marad, ha meg másfelé kacsintgat, akkor ott gond van...

A helyzet az, hogy egyszerűen nem kellettél a pasinak. Az meg, hogy kivel jön össze, a magánügye. Persze könnyű a barátnődet okolni emiatt, de attól még nem fog változni a helyzet.

Legközelebb, ha tetszik valaki, lépj felé, és ne reménykedj évekig feleslegesen.

2015. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem volt szép, de te évekig nem léptél. Lehet neki is bejött csak miattad nem mondta. Ha meg a pasi kezdeményezett nála és neki is tetszett a dolog miért ne?


Úgy értem, te csak reménykedsz, de nem teszel semmit, akkor ő miért ne tehetne? Én annyival lettem volna más, hogy négyszemközt közöltem volna veled még a kapcsolat előtt, de biztos nem dobtam volna el a boldogságom azért, hogy a barátnőm ábrándozhasson még jó pár évig.


Ha neked meg a remény és az ábrándok a minden, jó nagy baj van a fejben. Mi lenne ha szereznél inkább valódi kapcsolatot és nem arra fújnál aki tesz érte?

2015. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!