Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ajándék lenne a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam, hogy mit kapjon tőlem az 1. évfordulóra és arra gondoltam, hogy egy masszázst kapna tőlem. Szerintetek ez jó ötlet? Ha nem, írjatok valamit, aminek biztos örülne! Előre is köszönöm.

2017. szept. 1. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon romantikus. De vegyél hozzá még rózsát és valami csokit vagy ékszert. Esetleg egy nyaklánc.
2017. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Akkor ezeket mind megfogja kapni.
2017. szept. 1. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy massázs romantikus dolog ez tény. Viszont egy évfordulós ajándéknak szerintem kevés. Sőt bármilyen ajándéknak kevés lenne. Szerintem ajándékon kívül is teljesen természetes, hogy a párodat te megmasszírozod ha igényli azt. :) Inkább menjetek el valami romantikus sétára, valami kis ajándékkal lepd meg, esetleg főzz neki vacsit kis gyertyafényben :) aztán a nap végén meg lehet a masszázs. De maga a masszázs mint ajándék kevés.


21/F

2017. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor már van egy tervem. Elviszem vacsorázni, onnan haza gyalogolunk, kap tőlem rózsát, csokit, egy nyakláncot aztán megmasszírozom a hátát.
2017. szept. 1. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent megcsinálnod amit itt írnak neked. Azt add amit jónak tartasz,ne azt amit mások mondanak. Elég ciki ha nem ismered a barátnődet annyira hogy ilyen alap meglepetést (mert ez nem egy nagy terv) ne tudj magadtól kitalálni.
2017. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak izgulok, hogy tetszene-e neki. Holnap van az akció úgyhogy köszi a tippeket. :D
2017. szept. 1. 22:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! A barátnőm nagyon boldog volt. Az ő ajándéka egyszerűbb, de élvezetesebb volt.
2017. szept. 3. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!