Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek olyan fiúnál akivel még nem is beszéltem?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk és nagyon tetszik. Ha elmegy mellettem mindig megnéz és csak egy évvel idősebb nálam és szép is vagyok szóval lenne nála esélyem.Hogy és mikor próbáljak vele beszélni?

2017. szept. 2. 19:30
 1/7 Fruzs33 ***** válasza:
Amikor tudsz vele,megkéred,hogy 4 szemközt beszéljetek,ennyi
2017. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azert fura lenne csak úgy odamenni....meg nem vagyok az a nagyon beszédes tipus.
2017. szept. 2. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Odamész. Én is csináltam már ilyet és nem nagy szám. Azt hozzáteszem h én is félénk és visszahúzódó csendesebb lány vagyok.
2017. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet egy sulis programon megpróbálok vele beszélni. Csak ha visszautasit cink lesz évekig.
2017. szept. 2. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Mitől lenne cinkes? Oda mész és "szia,hogy vagy?". Nem kell ezen gondolkodni csak csinálod és mondod ami jön. Aztán kialakul majd.
2017. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

6# ez haláli volt:DD

Beszélj vele bármiről :) 19/f

2017. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik év folyam társam tetszik. Sokszor megnézem, ha úgy vagyunk köszönünk is egymásnak de még nem beszéltem vele sokat. De már nagyon várom hogy suliba találkozzak vele.
2017. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!