Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdeményezzek egy...

Hogyan kezdeményezzek egy olyan lánynál, akivel még soha nem találkoztam és nem beszéltem?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány, de még soha nem találkoztunk és nem is beszéltünk. Az első lépések biztos, hogy neten fognak megtörténni, viszont nem tudom mivel jó ilyenkor indítani, hogy ne tűnjek hülyének. Szeretném minél hamarabb személyes beszélgetésekre terelni a dolgot, de muszáj vagyok neten elkezdeni.
2015. ápr. 16. 14:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Neten láttam.
2015. ápr. 16. 14:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, pontosan hogy láttad neten? Ismerősök ismerőse között, vagy hogy?
2015. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, ismerőseim ismerőse között van és nagyon megtetszett. :)
2015. ápr. 16. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem ismerőseidet kéne rávenned, hogy segítsenek abban, hogy összeismerkedhess vele.
2015. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
írj neki,szerelmes levelet
2015. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt egy kicsit gyávaságnak tartom, hogy az ismerőseimet kérjem meg rá.
2015. ápr. 16. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet próbálkozni megismerni valakit, de nem garantált, hogy egy hullámhosszon vagytok és a másik is rajongani fog az ötletért. Fontos leszögezni: semmiféleképp ne játszd meg magad, ne akarj más lenni, mint aki vagy, az ő kedvéért - ha nem illetek össze, (akármennyire fáj is) inkább fújj visszavonulót... Ez kb. a beszélgetés elején rendeződik is, így nem kell nagyon sokat rágnod magad, hogy mit mondj. Ha ő nem akarja, úgyis érezni fogod, hogy "stop! ez most le akar koptatni..." - ilyenkor ne nyomulj tovább, mert 100%, hogy csak rosszabb lesz. (Persze az is lehet, hogy te ábrándulsz ki belőle valamiért és máris értelmét veszti az egész idegeskedés.)

Arra az esetre, ha mindketten szimpatikusak lennétek egymásnak: minden jönni fog magától! Ne gondolkozz túl sokat, inkább tedd meg az első lépéseket! Ha rágörcsölsz, azt megérezheti és ugye senki nem beszélget szívesen ideges emberekkel (főleg, hogyha idegen)... Annyi random téma van, valamennyire csak ismered, hogy tudd, mi érdekli - kérdezd arról! (Azért ne úgy kérdezz, hogy leessen neki te valami mániákus rajongója vagy...) Ha ő is visszakérdez, már nyert ügyed van. Mesélj te is, de ne túl sokat, ne is túl keveset - találd meg az aranyközéputat! Ne káromkodj! A kínos csöndet igyekezz elkerülni, de mégse legyen feszült, kihallgatásszerű kérdezz-felelek. Ne készíts semmiféle listát, amin "végig kell menned", mert ez elveszi a beszélgetés természetességét és megöli a hangulatot. Javaslom azért azt is, hogy ne támadd le rögtön, először inkább barátkozni próbálj!

Sok sikert hozzá! :)

2015. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. ápr. 16. 14:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Az mennyire jó, ha azzal nyitok, hogy mennyire szép?
2015. ápr. 16. 15:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen a személyisége. Alapból kedves, ha nem esel túlzásokba még nem is tolakodó, és az elején finom célzása annak, hogy többet szeretnél. Vigyázz, mert vannak lányok, akik ebben az esetben megijednek és automatikusan a friendzone-olnak, onnan pedig nehéz kikerülni.
2015. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!