Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést egy olyan lánnyal akivel még nem is beszéltem soha, és nem is ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Közeli városban lakik, és úgy gondoltam megismerkednék vele. Láttam párszor utcán de féltem megszólítani :/

Elejét nagyjából tudom, hogy láttam már párszor, és, hogy jobban megszeretném ismerni, de nem tudom hogy ezután mit írjak? (pl. Milyen volt a napod? vagy valami ilyesmit?

16/f



2017. márc. 16. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a felnőtt kategória, kicsit félrement a kérdésed.

Ettől függetlenül: elsőre csak kérdezd meg, hogy neki van-e kedve ismerkedni veled. Ha erre igen a válasz, akkor kérdezd a hobbijáról, mi érdekli, mesélj a saját érdeklődési körödről. Jó esetben ennyi már elég egy beszélgetés elindításához, ha a 2 fél szimpatizál egymással, utána ha van közös pont, akkor viszi magát a beszélgetés :)

2017. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh, köszöntem a választ, máskor figyelek a kategóriákra.
2017. márc. 16. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmesélem neked az én sztorim. Én a barátommal táborban találkoztam, de éppen mentünk már haza amikor észrevettem hogy lehet hogy tetszünk egymásnak. Aztán mikor hazaértünk még aznap kitettem egy számot facebookra, ő kommentelt alá, és éppen itt volt a barátnőm is akivel táborba mentem és ő mondta hogy írjak rá, és végül úgy írtam rá hogy "szia, barátnőm üzeni hogy....." és így kezdtünk el beszélgetni. Ha akkor a barátnőm nincs itt és nem röhögünk mindenen és hülyeségből nem írok rá akkor most nem lennénk együtt 2,5 éve. Szóval nekem a facebookon ismerkedésről pozitív tapasztalatom van, szerintem ha ő is kitesz valami számot nyugodtan küldj üzenetben ugyanattól az előadótól egy másik számot, hogy azt ismeri-e és máris elindult a beszélgetés.
2017. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!