Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzen vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzen vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egy hónapja hogy szakított velem a barátnőm... 7 és fél hónapot voltunk együtt. Tudom nem sok de nekem nagyon sok volt.

Egy pár hónappal ezelőtt a barátnőm "megcsalt" legjobb haverommal, és lelkileg nagyon összetörtem. Igaz csak egy csók volt de nagyot csalódtam benne. Utána ezt nagy nehezen megbeszéltük és sírt hogy nagyon megbánta meg hogy nagyon szeret engem.

Ez odáig fajult hogy lefeküdtünk (elsők voltunk egymásnak) és valami eszméletlenül hozzánőttem ez miatt és mégjobban szerelmes lettem belé. Olyan szinten féltem hogy egyszer elveszítem, hogy nem akartam belegondolni ha egyszer vége lesz. És sajnos vége lett. Napok óta sírok miatta mert hiányzik. Minden eltöltött idő hiányzik nekem és jó lenne ha a karjaimban aludna el. Tudom ez egy kicsit nyálas de én ennyire szeretem. Most úgy nagyjából megbeszéltük hogy akkor csak barátok maradunk. De en nem akarok a barátzónába esni. Ha írom neki hogy vissza akarlak szerezni akkor letilt és elkezd flegmázni

Ilyenkor mivel vetessem magam észre?? Mit csinálják vele hogy újból megszeressen?? Esetleg mivel tudnám magam "megsajnáltatni" hogy észre vegyen ????? Mindent megteszek most is érte és őt nem érdekli

Mit csinálják ?????



2017. szept. 3. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg elfelejteni, a csajnak a jelek szerint nem jössz be (tapasztalatból mondom), és csak rosszabb lesz ha soha nem hagyod békén ezzel (saját tapasztalat), úgy fogja érezni, hogy zaklatod...szval szerintem egyelőre hagyd békén és ha később is még nagyon tetszeni fog neked akkor esetleg késöbb próbálkozz be

15/l

2017. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsanettkl válasza:

Szia ez nem valami jó hejzet

Nem rég én is hasonlón estem át

És én mindent bevetettem hogy visszaszerez és elege lett belőlem és mára rám se néz

Nekem ez borzasztóan fáj mai napig

De hosszú hónapok után eldöntöttem hogy megpróbálok új dolgokba belekezdeni

És hát nem nagyon sikerült még méjebre zuhantam mert ahogy te is én is mindenél jobban szerettem

Hülyeségnek tartotsm mikor azt mondták hogy keress egy hobbit

De úgymond találtam eggyet egy animét (egy kicsit furi de nekem rengeteget segített) és mikor elkeztem nézni le se tudtam álni

És a főszereplő gondolatai küzdelme és az álmába vetett hite engem is feldobott

És valahogy megadta az életkedvet nekem

Nem azt mondom hogy kezdj el animézni

Csak keres valamit ami kitölti az üreséget

2017. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!