Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sajnos elment az eszem, és lefeküdtem egy lánnyal. Pedig van barátnőm már 2 éve (ő az első), nagyon szeretem, és sosem gondoltam, hogy ilyet fogok csinálni. De az volt a baj, hogy az a lány nagyon nyomult rá, és én nekem pedig nagyon tetszett a teste, és volt bennem alkohol, és nem tudtam megállni.:( A barátnőm látja rajtam, hogy szomorú vagyok, de nem mondtam el neki, de szerintem el kéne mondanom, mert nagyon zavar. Csak szerintem nagyon nagyot fog bennem csalódni, és nem fog bízni bennem, ha megtudja.

(17 évesek vagyunk)


Nektek mi a tanácsotok, elmondjam?

Nagyon rosszul esik a lányoknak, ha megtudják, hogy megcsalták?


2017. jún. 12. 21:23
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

*"De az volt a baj, hogy az a lány nagyon nyomult RÁM"

Bocsi, lemaradt az m-betű!

2017. jún. 12. 21:26
 2/28 anonim válasza:
92%
Legyél vele őszinte és mond el hogy hibáztál!Persze a pia nem kifogás de meg történt! Mond el minnél előbb!Amúgy szereted őt?
2017. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 StayAwake...Forever ***** válasza:
91%
Figyelj, ha ennyire felelőtlen vagy és gyerekes, muszáj megtenned, ennyivel tartozol neki, ha még miattad kiábrándul másokból és nehezen fog bízni a fiúkban, ez a te sarad, légy férfi és ne egy nyomorult féreg, az alkohol csak kifogás, még nem való neked komoly kapcsolat, sajnálom szegény lányt, szóval késlekedés nélkül vázold fel neki a helyzetet és barátkozz meg a lelkiismereteddel. 19/F
2017. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor ne mondd el, ha szakitasz vele más okból, de amúgy tudnia kell.
2017. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok vele szakítani! Nagyon szeretjük egymást. És szerintetek hol lenne a legideálisabb elmondanom neki?
2017. jún. 12. 21:39
 6/28 anonim válasza:
100%
Menj vele sétálni ha szeret! Vagy csak egyszerűen ha otthon vagytok dobd be a beszélnünk kell kártyát!
2017. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
5%
Miért mondanád el?
2017. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem tuti összetörne...
2017. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Az alkohol nem kifogás, nekem teljesen mindegy, hogy mennyit iszok, akkor sem hagyom magamat olyan srácnak akinek nője van, meg én sem tapadok olyan srácra akinek barátnője van.

Mondd el a csajnak, ennyit megérdemel, egyáltalán nem szereted, ha képes voltál megcsalni őt!

,,Nagyon rosszul esik a lányoknak, ha megtudják, hogy megcsalták?"

Miért neked mégis, hogy esne? Mosolyognál rajta?

Tejesen meg fogom érteni a barátnődet, ha elhagy, ha egyszer megcsaltad többször megfogod...

2017. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
66%
Fereg vagy,én tökönrúgnalak!
2017. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!