Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám visszacsábítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszacsábítani a barátnőmet? Akinek van tapasztalata segítsen kérem!

Figyelt kérdés

barátnőmet?

Megpróbálom röviden leírni! Másfél éve voltunk együtt, az édesapja kb.2 hónapja elhunyt, azóta nagyon kivan lelkileg és labilis. Ő régebben bulizós volt,én nem annyira, de kimondhatatlanul szerettük egymást, még a szakítás előtt 2 héttel is mondta h neki nem kell más, csak én mert annyira szeret. Aztán volt egy két vitás napunk és utána azt mondta h amolyan semmisnek érzi ezt a kapcsolatot, de folytattuk. Majd szülinapján megleptem őt, akkor is tök jó kedve volt, de rá 3 napra már azt mondta h nem érzi ugyanazt, meg nem éezi azt h én szeretném őt mostanában, és hogy többet akar barátokkal lenni (mert én nem voltam annyira járkálós típus) És mondta h fejezzük be ezt mert elég volt neki h én nem járok sehova vele. Azóta egyszer beszéltünk de azt mondta h sajnálja de már nem lát esélyt a kapcsolatunkra, de közben olyat is írt h borzasztóan hiányzok neki, de ezt rossznak érezte.Viszont mikor megbeszéltük személyesen akkor meg végig sírt, és látszott rajta h azért szakít mert össze van zavarodva. Ezek után hogyan tudnám valahogy újra visszaszerezni? nagyon szeretem őt , nagyon hiányzik és hiszem hogy újra boldogok lehetünk!! A szakítás óta kb másfél hét telt el, de most hagyni akarok időt neki h összeszedje magát (magánéleti problémák miatt is).


2017. jún. 7. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd most békén. Keres, ha akar tőled valamit.

Tudom, hogy fontos vagy magadnak meg minden, de hagyd őt megélni a gyászt és ne fáraszd a hülyeségeiddel.

Egy apa elvesztéséhez képest, te semmi vagy.

2017. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hagyd..ha kellesz neki visszajön, ha meg nem akkor megette az egészet a fene!
2017. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Látod,hogy az ellentétek hosszú távon nem vonzzák, hanem taszítják egymást. Ez nem fog változni.
2017. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Valószínűleg most borúsabban látja a világot. Szerintem jól teszed, ha most hagysz neki időt és nem nyaggatod, de azért azt is éreztesd vele, hogy rád bármikor számíthat, mellette állsz. Én a helyedben megmondanám neki, hogy nagyon fontos nekem, de elfogadom, hogy ő így érzi, viszont bármikor szóljon, ha úgy érzi, szeretne beszélgetni, vagy elmenni valahova. Ha ő szeret elmászkálni, akkor most gondolom még fontosabb ez neki, mert lehet, hogy arra van szüksége, hogy kikapcsolódjon és elterelje a figyelmét az apukájáról. Mivel most érzékeny lelkiállapotban van, a problémákat is fokozottan éli meg.
2017. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb 4 hetet akarok várni összesen, utána se letámadni akarom, hanem, hogy csak beszélgessünk, pozitív, vidám és jó dolgokról, ezzel is jobb legyen a hangulata.
2017. jún. 9. 18:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a szakítás óta (május közepe) kétszer beszéltünk, mindkétszer ő írt rám h jól vagyok emeg ilyesmi.
2017. jún. 9. 18:34
 7/7 anonim válasza:
4-es vagyok. Szerintem azért időnként Te is érdeklődj nála, így meg főleg, hogy ő szokott jelentkezni. Az jó, hogy hagysz neki időt, de azért érezze, hogy nem azért nem keresed gyakran, mert továbbléptél.
2017. jún. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!