Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szeretni egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretni egy olyan lányt aki vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok légyszi

2017. szept. 4. 01:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet 22/F
2017. szept. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Most gondolom azt a választ várod, hogy "Persze, és fogadd el önmagad, stb"

DE:

1. Ha magadat nem szereted (ergo vagdosod magad), ne várd el,hogy más is szeressen.

2. Nem vonzó az érzelmi labilitás

3. Ne így akard felvonni magadra a figyelmet

2017. szept. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet es kell is... De nem szabad magadban kart tenni,mert annak tovabbi hatranyai lesznek... Peldaul a sebek nagyon lassan gyogyulnak. Kerj segitseget, akar szuleidtol, akar pszichologustol.

20/f

2017. szept. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen, természetesen, de nem erre kellene összpontosítani. Magadat kell megtanulni elfogadni, és nem mások szeretetét elvárni úgy, hogy te nem szereted magad! A kisugárzás fontos, és az érzelmi labilitás nem ad jó kisugárzást, ha ez fizikailag is látszik, az meg főleg nem. Hagyd abba a vagdosást, mindenki tele van szerethető tulajdonságokkal, ahogyan te is. Az élet pedig nagyon sokszor állít próba elé, szerintem nincs ember, akinek nem fordult még meg néha a fejében hogy mégis mi a francért van itt egyáltalán, de ilyenkor szépen tovább kell menni! Nem tudjuk, mi a francot keresünk itt, de az biztos hogy nem önmagunk sanyargatását. 20/f
2017. szept. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudnám szeretni. Mert ez legtöbbször érzelmi zsarolás, hiszti. A céljait így akarja elérni és nem munkával, tanulással. Rövidtávon tud vonzó lenni, de hosszú távon kimerítő. Ha érzem, hogy jó hatással vagyok a lányra. Érzem, hogy meg tudnám megváltoztatni. Akkor esetleg lehet szeretni.
2017. szept. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Emő Pál válasza:
76%
Szerintem lehet steretni,de ne igazán várd el,hogy viszont szeressen. Most egy lelki roncs lehet..aki nem szereti magát, az mást hogy tudjon szeretni? De ha mégis össze jönne,de részedről egyszer véget érne a szerelem, meg is zsarolhat,hogy ha elhagyod újra elkezdi vagdosni magát. Szerintem magadnak ne keresd a bajd, sok hal van még a tengerben. De egy szerelmes embernek beszélhetek arról, hogy döntsön az eszével, ő úgy is a szívére fog hallgatni. 14l
2017. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Nos, ahogy dédnagyapám mondta réges régen... "sose vágj fel magaddal fiam!"
2017. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Miért lehetne, ha saját magát se szereti. Esetleg szánalomból.
2017. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Számomra teljesen elképzelhetetlen. Aki azt hiszi hogy ez megoldás bármire az igen alacsony intelligencia szinttel rendelkezik én meg ostoba emberekkel nem teremtek kapcsolatot.
2017. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!