Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog öt éven át...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog öt éven át szeretni valakit reménytelenül?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdek aggódni az érzéseim miatt. 14 évesen kollégiumba kerültem ahol megismerkedtem egy fiúval. Idősebb volt nálam és volt barátnője de azért jó barátok lettünk. És én akkor ott beleszerettem. Első szerelem, gondoltam biztos elmúlik majd, mert esélyem egyáltalán nem volt nála. A barátságunk három további éven át tartott amikor is lefeküdtünk (nekem ez volt az első és egyetlen alkalom). Így utólag már tudom hogy szánalmas volt meg hülye próbálkozás. El akartam mondani neki hogy szeretem de azt mondta hogy ha a szobából kimegyünk, nem érinthetem vagy csókolhatom meg.

Telt az idő, egy évvel később külföldre költöztem. Most 19 éves vagyok és még mindig őt szeretem. Nem érdekel senki más, és nem tudom véget fog-e érni valaha, és nem lesz-e túl késő akkor már. Elvégre lassan húsz éves vagyok és eddig még nem is csókolóztam mással, csak akkor és csak vele. Azt hiszem, ez a ragaszkodás már beteges. És ő már nem is beszél velem.



2017. júl. 17. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát az első igazi mély szerelem (szal nem a tetszik kategória) állítólag SOHA nem múlik el nyomtalanul. És látom, ki is használt téged. Ő tudta, hogy mit érzel, és kihasznált téged.


Nem érdemel meg téged. Próbálj nyitni a világ felé. Van még sok srác, akinek bejösz majd és majd neked is jön más. Biztos nehéz, de nem kell félned semmitől, majd jön valaki más. Csak kapcsolj ki, nézz körül és hoppá.

2017. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ŐŐ, nekem az segített ebe h bevalottam, jött más akivel jó volt, a távolság miatt lelépett mással xd, de tényleg azóta lelki béke van:D
2017. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így
2017. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Persze, biztosan lesz majd más...valamikor. Egyenlőre viszont senki más nem tud érdekelni. Mire ez megváltozik, talán 25 vagy éves leszek és semmit sem fogok tudni a kapcsolatokról ami pedig valószínűleg elriaszt majd minden potenciális társat.
2017. júl. 17. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokaknak nagy kincs egy olyan lány, akit nem járt végig a fél város! :) Ne csüggedj, aki fog szeretni, az ezt értékelni fogja. Viszont neked kell túl tenned magad ezen, hogy más jöhessen, mert amíg egy értelmetlen helyzetből akarsz kihozni valamit, telnek az értékes napok...
2017. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy. És tudom hogy igazad van. Én viszont még mindig átlátszó ürügyekkel írogatok neki Facebookon. Ő pedig kevésbé átlátszóan lekoptat. Mondjuk ezt meg tudom érteni. :)
2017. júl. 17. 22:05
 7/11 anonim válasza:
Én 8 évig szerelmes voltam egy lányba. Még mindig tetszik pedig többet nem is fogunk találkozni. :/
2017. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy érzékenyebb vagy az átlagnál. De azért sokan vagyunk úgy, hogy nagyjából 15-20 éves kor körül találtuk meg életünk szerelmét, akibe aztán bele akartunk halni. Én úgy veszem észre, ez egy programozott dolog az ember életében. Át kell élni, túl kell élni. Utána már nem lesz az ember ilyen naívan szerelmes. Megtanulja, hogy nincs egyetlen Igazi nagy ŐŐŐ, hanem van sok lehetséges. Nem sok, hanem sok lehetséges. Ez kicsit kiábrándító, de inkább vígasztaló. Mert ha lenne az a mesebeli, egyetlen, aki a másik felünk, akit nekünk rendelt az ég, na azt nagyon nagy baj lenne elveszíteni. Nincs ilyen. Lezárni kell, túllépni és aztán jön majd valaki más.
2017. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
írj privatot hátha segíthetünk egymásnak :) én szintén így voltam ezzel csak lánnyal. első volt csak nem egyszeri alkalom volt nálunk hanem több de azóta családja van és én még maradtam egyedül én 20 ő 23 éves most
2017. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Valahogy mondd el neki amit érzel,és figyeld meg milyen ellenszenvessé fog válni a valószínűsìthető reakciója után. Ha meg nem,akkor is elmondtad neki,és talán tovább tudsz lépni idővel...
2018. jan. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!