Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk? Ötletek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk? Ötletek?

Figyelt kérdés

Elmegyek hétvégén egy lànnyal (15 évesek vagyunk) a camponàba filmet nézni, meg kajàlni, de utàna mit csinàlhatnànk? Campona környékén van valami?

Bàrmi jöhet,köszi;😀



2017. szept. 5. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
En nem tom h az hol van, a kornyeket se ismerem😂 de egy sétát tudok javasolni😊
2017. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat nem tudok a campona kornyeken semmi szorakoztato dolgot. Van uszoda, de gondolom azt nem akarod.
2017. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, nem tudom, hogy mennyire lényeges, de 2-3 hónapja ismerem közös ismerõsök àltal, màr többször talàlkoztunk (azért nem làtjuk egymàst minden nap, héten, mert nem egy vàrosban lakunk, kb.12 km a tàvolsàg) és sokat beszélünk neten is. Szerelmesek vagyunk egymàsba. Még ugyan nem mondtuk ki ezt, de biztosan tudom màsoktól, hogy érez valamit iràntam, és abban is biztos vagyok, hogy én is szerelmes vagyok belé. Na ebben a T vàlaszoljatok! 😀
2017. szept. 5. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem menjetek a Tropicariumba, ha már ott vagytok.
2017. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!