Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben nagyon elhidegültünk egymástól az exemmel. Korábban nagyon szerettük egymást, és nem tudtunk egymás nélkül élni. Sajnos minden megváltozott, de én még mindig úgy érzem, hogy szerelmes vagyok.

De ő sajnos teljesen ellenszenves velem. Általában az üzeneteimre sem válaszol, vagy ha igen, akkor flegmán, letudja egy “oké” válasszal.

Mit tegyek? Én lennék a legboldogabb, ha minden olyan lenne, mint régen.


2017. szept. 6. 19:32
 1/2 A kérdező kommentje:
15/F
2017. szept. 6. 19:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos van olyan kapcsolat,amit egyszerűen nem lehet megmenteni/visszahozni. Azzal,hogy erőlteted nem fogsz sokat elérni,ha már ellenszenves. Valószínűleg ezzel mutatja ki,hogy már tényleg nem szeret és ideje továbblépned. Pihentesd ezt a dolgot,aztán max. pár nappal később ráírsz,hogy mizujs vele,aztán hátha akkor lecsillapodott vagy ilyesmi.
2017. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!