Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom kidobott, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kidobott, mert megtudta, hogy nem vagyok jól mentálisan?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (21) akivel 5 hónapja randizgattunk, és összejöttünk. Jól éreztem magam vele, és úgy éreztem, hogy ő is velem. Meg volt köztünk a közös hang, sok mindenről beszélgettünk, és én tényleg szeret(t)em őt...


Két hete arra került a sor, hogy lefekszünk egymással, de mielőtt ez megtörtént volna ő felfedezte a combjaimon a hegeimet amit kb fél évvel ezelőtt okoztam saját magamnak az akkori problémáim, érzelmi gondjaim miatt... Rögtön leállt, és teljesen megváltozott éreztem rajta. Mondta, hogy ez neki nem megy, meg nincs kedve mégse hozzá (a lefekvéshez) . Mondtam neki, hogy ne haragudjon meg ez régi dolog, de nem is engedte elmagyarázni, elfordult az ágyban és inkább aludt.

Másnap már koradélelőtt mondta, hogy dolga van (fura is volt ugyanis előtte lévő nap nem is említette, meg úgy volt, hogy együtt leszünk...) és hazavitt.

Hívogattam egész végig aztán, hogy ez most mi volt, meg mi a baj, de nem vette fel. Aztán küldött egy üzit, amiben közölte, hogy ez neki így nem megy. Ennyi. Azóta is hívogatom, de már ki se cseng a szám. Írtam neki facebookon, de nem ír vissza...


Szerintetek ennyi volt? Mit csináljak, félek, hogy zaklatásnak minősül már amit csinálok, de nagyon hiányzik és úgyérzem, hogy beleőrülök, még rendes magyarázatot sem kaptam miért teszi ezt... A combom miatt? De már régiek a sebek, és azóta jól vagyok tényleg!! Buta voltam akkor, és naív és ezerszer megbántam... Szerintetek mit tehetnék, hogy szóba álljon újra velem? Legalább megmagyarázhassam neki? Még azt se engedi


Kérlek, valaki segítsen nekem!! :(


19/L


2017. szept. 6. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi volt. Nyilvánvalóan nem akar beszélni veled, felesleges próbálkoznod. Ezek szerint egész nyáron nem voltatok strandon? Egybként a "fél évvel ezelőtt" nem volt olyan régen, egy hónappal azelőtt, hogy elkezdtetek járni.
2017. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Együtt nem voltunk strandon valóban.

Az előtt féléve, hogy vele kezdtem volna randizni...

2017. szept. 6. 20:49
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretnék ítélkezni feletted, de nem biztos, hogy járnék olyan személlyel, aki vagdossa magát.
2017. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván attól fél, hogy ha egyszer megtetted, akkor később is megteheted, és ő nem akar ilyesmit átélni.
2017. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tudja elfogadni, akkor:

a) traumája volt ezzel kapcsolatban a múltban, ezesetben megérthető.

b) szimplán nem akar plusz gondokat egy párkapcsolatban, ami elkerülhetetlen, ezesetben meg sem érdemel.


Kérdés:

Nem A.K. a monogrammod?

2017. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Sajnálom, fiúként mondom, hogy szerintem ez nem volt korrekt tőle. De legalább hamar kiderült róla, hogy ennyit jelentettél neki. Hagyd őt, és keress olyat, aki megbecsül!
2017. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Nem A.K.
2017. szept. 6. 21:19
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

En 2 eve vagyok egyutt a baratommal:)

En se vagyok a legjobban mentalisan (vagdosas,cigi,stb..) es tudja a baratom es maximalisan segit es tamogat..

16L/20F

2017. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán ha említetted volna neki korábban akkor jobban fogadta volna
2017. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Kicsit sem korrekt tőle, amit tett. Én amondó vagyok, hogy ha igazán szeretett volna, akkor mindig segít neked, hogy egyre jobb és jobb legyen míg aztán elmúlik az, hogy vagdosd magad meg ilyenek. Az én párom is csinált ilyeneket, de sose gondoltam arra, hogy elhagyjam, hanem mindig is támogattam. Tettem közbe azért, hogy néha szarabb legyen, de azokat persze próbálom elsimítani és jóvá tenni. Eljutottunk már oda, hogy a vagdosást abbahagyta. Most azon dolgozunk közösen, hogy az egész depresszió dolgot leküzdje teljes mértékben. 15 hónapja vagyunk együtt voltak hullámvölgyek, de sose engedtük el egymás kezét :) Kívánom neked, hogy találd meg azt, aki kitart melletted és segít még a nehéz napokon is.


21/F

2017. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!