Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék kibékülni vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Hogyan tudnék kibékülni vele ha ennyire haragszik rám még évekkel később is? Mit mondjak neki hogy végre már kibéküljek vele vagy csak a haragát elfeledtetni?

Figyelt kérdés
Folyton a régi magamat okolom hogy miért voltam olyan hülye hogy ennyire elszúrtam. Bárhogyan próbáltam eddig. ele beszélni mindig azt mondta hogy ki alakított rólam egy véleményt amit ha akarna se tudna megváltoztatni. Teljesen esélytelennek látom az egészet de már évek óta csak ő az akiben a hibátlan lányt látom és bár régebben azt mondtam neki hogy már nem jön be amit úgyis gondoltam a sorozatos „pofonoktól” amiket ő adott és már elegem volt be merem vallani hogy többször sírtam miatta de mégis mikor újra láttam éreztem azt az érzést amit előttte is hogy majd kiszakad a szívem miatta annyira dobog. Nem akarom és nem is fogom fel adni de nem akarom azt hogy depressziós legyek és hogy egész napomat ez tegye tönkre. Nem tudok nem rá gondolni. Mikor összevesztünk onnantól nem beszéltünk én hagytam neki 3 évet hogy lenyugodjon majd ráírtam de semmi sikerrel. Ha az van hogy mondjuk mond valamit rólam amit én pont meghallok akkor én mindig negatívat mond és akkor máris nagyon szarul esik és magmba roskadok. Bennem van a remény de ez csak tönkre tesz nem tudok figyelni órán mert ezen kattogok nem tudok tanulni mert bárhova bármikor megyek ő jut eszembe. Egy reális és hasznos tanács nagyon hól jönne jó lenne ha minél hamarabb meglátnám a fényt az alagút végén

2017. szept. 8. 18:17
 1/3 A kérdező kommentje:
15/F
2017. szept. 8. 18:18
 2/3 anonim válasza:
Figyelj hát mi történt köztetek? Mert valami durva kellett, hogy legyen ha 3 év alatt nem is enyhült. Átérzem azt, hogy mindig ő jut az eszedbe, mert távkapcsolatban élek és rettenetesen hiányzik nekem is rengeteget sírtam utána nyáron láttam utoljára csak mondta ne tegyen tönkre magam és valahogy összeszedtem magam és inkább már nem sírok hanem örülök, ha hallhatom a hangját. Próbálj meg te is magadban erre pontot tenni és ha lehet elkerülni, hogy ne találkozz vele, vagy akkor mindent beszélj meg vele hátha. De tudni kéne mindig haragudott így meg?
2017. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Írd le hogy miért haragudott meg ennyire rád? Mit csináltál?

Amugy szerintem felejtős az egész,velem nagyon szemét volt egy fiú kb.5 éve és még most is nagyon haragszok rá pedig folyamatosan próbálkozik. Tönkre tette az egész általános sulis éveimet.

2017. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!