Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan helyzetben vagyok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan helyzetben vagyok hogy a barátnőmnek rossz élmény volt a szüzesség elvesztése (nem én vettem el neki) és valahogy szeretném vele ezt az élményt elfeledtetni meg szerintetek hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Szeretnèkneki segíteni mert az az illető csak kihasználta.
2017. júl. 10. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendes tőled. Szerintem az lenne a legjobb módja, ha nagyon figyelmes lennél vele az első, vagy ha nem az első, hanem a következő közösülésnél. Akár a környezetet is olyanra varázsolhatod, amiket ő szeret, mit tudom én gyertyák, meg amit szeret. Mindebből az a lényeg hogy érezze magát megtisztelve, megbecsülve, mielőtt bekövetkezne a dolog.
2017. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vele türelmes és figyelmes!

Éreztesd vele, hogy minden az ő tempójában fog történni, hagyd hogy ő akarja a dolgot!

2017. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Romantika minden mennyiségben.
2017. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez történt velem, kihasznált az első barátom.

Bizalmatlan voltam a mostani párommal a kapcsolatunk elején.

De bebizonyította,hogy tényleg fontos vagyok neki és türelmes is volt az első szexszel. Szerintem te is legyél türelmes, ne siettesd a dolgokat. Ha érzi,hogy megbízhat benned, őszintén szereted, akkor könnyebben el fogja felejteni az előző partnerét. Érezze,hogy te nem vagy olyan.

És persze az együttlét során is legyél óvatos, ne erőltess semmi olyat,amit nem szeretne.

2017. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél érzéki, fülledt, túlfűtött szerelmeskedés kell oda.
2017. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már volt romantika meg egyebek de az èlmèny mèg megvan neki az volt a baj olyanba ment bele amit nem gondolt át igazán ès mèg nem is tudta miröl van szó a srác időssebb volt ès kihasználta a helyzetet szexkapcsolatbs
2017. júl. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!