Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibéküljek vele 3 hónap után?...

Kibéküljek vele 3 hónap után? Egyáltalán megérné?

Figyelt kérdés

A történet röviden. 3 hónapja nem beszélek valakivel. Egy ürügy miatt megszakítottam a barátságot, viszont ő újra keres.

A lényeg, van 1-1 dolgunk, ami miatt lelkiismeret furdalásom van, mindenesetre mielőtt megszüntettem a kapcsolatot, azelőtt már fél évvel nagyon erős motivációt éreztem arra, hogy 0 legyen a kapcsolatunk. Azt hiszem azért tettem ezt, mert egy közös dolog miatt szabadulni akarok.


2016. okt. 31. 21:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést, az utolsó mondatot rosszul fogalmaztam meg. Tehát nem konkrétan a sráccal van a bajom, hanem mert túl sok mindent tudok vele kapcsolatban, és ez számomra lelkileg nagy teher.
2016. okt. 31. 21:10
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól,mert "elhagyod" ugyan úgy tudni fogsz a dolgairól amiket eddig megosztott veled.


Legjobb barátnőm amit mesélt,miken ment keresztül konkrétan 4x majdnem meghalt, intézetben volt, verték,ilyen-olyan dolgokba keveredett,verekedett,14 éves korától dolgoznia kellett.

Én konkrétan sírva fakadtam,mert én sose gondoltam,hogy vki ennyi mindenen átmegy gyerek korában és most 23 éves.

Konkrétan lelkileg teljesen nyomorék csúnyán fogalmazva.


Vannak depressziós korszakjai ami engem is megvisel,meg amiket mesélt,amit írtam konkrétan hónapokig azokon kattogtam és sírva fakadtam,mert az én lelkemnek sok volt! Nem tudtam aludni sem,mert emésztenem kellett a dolgot. Néha én is úgy éreztem ez nekem sok.

De viszont ha ezeket elmondta,megbízott bennem, nem szabad ezért megszakítani vele a barátságot,nem tehet róla,hogy olyan gyerekkora volt ami kb a pokollal egyenlő.


Nekünk stabil a barátságunk szerencsére, persze voltak hullám völgyek,nálunk 2-3 hét volt amíg nem beszéltünk egy félre értett dolog miatt,de kibékültünk.

2016. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!