Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban fiúk! Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk! Milyen lányokat "vesztek észre" stílus alapján és nézitek meg őket?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a válaszotok, de persze a lányoké is érdekel, hogy nekik mi a véleményük erről.:)
2016. szept. 6. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet, megnézlek.
2016. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam -ha nem lenne érthető- hogy milyen öltözködésű lányok jönnek be nektek.
2016. szept. 6. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akik szépek. Sorry, de egy szép arcű csaj kopaszon is jó nő. Így van ez öltözékkel is. Legyél magad, az mindig jobb

16F

2016. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2016. szept. 6. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a 3-as. Nem az öltözék alapján dől el, hogy ki mennyire vonzó. Egy szép csaj akár egy kukászsákot is magára húzhatna, akkor is szép lesz. Egy számomra nem vonzó csaj meg akármilyen jó ruhát felvehet, nem fog bejönni.
2016. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3-mas és 5-ös jól beszél.

Ennek ellenére természetes, hogy valaki egy adott stílusra jobban felkapja a fejét. Nekem például bejönnek az emo/scene öltözködésű csajok, minimális, igényes tetkóval és egy-két piercinggel. Persze nem túlzásba esve. Kicsit vad, kicsit extrém. De természetesen az öltözködés olyan lányt kell, hogy rejtsen, aki bejön (alkat, arc, stb.)

2016. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket! Tulajdonképpen erre szerettem volna kilyukadni hogy milyen stílusú lányokra kapják fel jobban a fejüket a fiúk.:)
2016. szept. 7. 14:55
 8/10 SIDLER22 ***** válasza:
Én az öltözködést szinte egyáltalán nem figyelem. Az arcát figyelem meg a viselkedését. Szinte 5 másodperc alatt meg tudom állapítani róla hogy most egy kedves lányka vagy valami mindenkivel lefekvős Facebook állatka.
2016. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Öltözködést!? Azzal fiú foglalkozik? :D Én azt sem tudom megmondani milyen ruhában voltam tegnap nemhogy egy lány milyenben volt.


De komolyra fordítva a szót nálam az összkép számít, aminek bár tudtomon kívül de része a ruha is. Szóval olyat vegyél fel, ami jól áll. 18/F

2016. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Egyébként már láttam 1-2 fiút akik foglalkoztak a ruhával..:D

2016. szept. 10. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!