Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt rosszul tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lililili16 kérdése:

Ezt rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy fiú akivel a kapcsolatunk elég viharos lett.Elmondtam az érzéseim elutasitott utána megharagudott mert én nem akartam barátkozni vele.Hallani sem akar rólam és utál engem sms-eztünk és nagyon összevesztünk elég csúnyán beszéltünk mindketten én azt irtam a végére h ha egyszer meggondolja magát én várni fogom akkor is ha ez 3 év múlva lesz erre nem irt semmit. Rosszul éreztem magam és facen még leirtam neki h ilyen stilussal csak a r**ancok fognak megtalálni nem tudom látta e vajon mert nem vagyunk ismerősök de most lelkiismeretfurdalásom van emiatt :(
2017. szept. 9. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem tetted rosszúl, csak nem kéne fiatal fiúkákkal ismerkedned :)
2017. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De akkor miért gyűlöl ennyire? :(

Én tényleg nem akarok rosszban lenni vele de felhúzott kicsit suliban ha meglát szinte elmenekül és ez annyira rossz én vagyok az a lány akit mindenki bír kivéve ő és ez borzalmas érzés :(

2017. szept. 9. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenkinek megfelelni, bármennyire is próbálkozol valaki(ebben az esetben a fiú) mindig lesz, aki egy teljesen ártatlan mondaton/beszélgetés közben megharagszik. Próbálj meg túllépni a srácon, a reakciói alapján nem tűnik érettnek, főleg egy 15/6/7 éveshez képest. Itt az iskola, tereld el a gondolataid a fiúról, vagy próbálkozz másnál.


És szerintem nem tettél semmi rosszat, ilyen mindenkivel előfordul.

Ahogy írtam nem lehet mindenkinek megfelelni.


Azt megértem, hogy rosszul érzed magad, de túl fogod tenni magad rajta :)



16/F

2017. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki nem bírhat már bocsánat... Ezt elkell fogadnod, lesz aki nem fog kedvelni ennyi és kész.
2017. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad már. Nem akar tőled semmit. Fogadd el. Van ezer másik fiú. Ne erőltesd magad olyanra, aki nem kíváncsi rád.
2017. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!