Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, örültök ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, örültök ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

A kiszemeltem nem lép, én pedig nem szeretnék tovább várni. Tudom, hogy a mai világban nem ciki, ha a lány kezdeményez, mégis felmerül bennem a kérdés, hogy ez nem zavar titeket? Nem fogja kevésbé fiúsnak, esetleg rosszul érezni magát? Illetve tudnátok hasznos tanácsot adni, hogy hogyan közelítsem meg? Egy suliba járunk, még soha nem beszéltünk, és kicsit félek is.

Köszi! :)



2017. szept. 9. 19:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
A keresőbe kb 100 ilyen kérdést találsz
2017. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fiúk többsége aki ezt elolvasta az csak csodálkozott hogy a lányok ilyeneket képesek gondolni. :)

A fiúk többsége imádná ha a lány kezdeményezne. Nem elég hogy nem ciki, de nagyon is szeretik.


A lényeg hogy egyértelmű legyen számára hogy mit akarsz, ne célozgass, utalgass, mert a fiúknak nem mindig esik az le.

2017. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyszerűbb lenne, ha ő nyitna felém, de ha nem, akkor majd megszerzem én őt :) Csak elkezdtem komplikálni, hogy lehet, hogy nem is azért néz, mert bejövök neki stb. stb...
2017. szept. 9. 20:07
 4/22 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki :D

És én sem szeretem, amikor valaki nagyon kerülgeti a dolgokat. Ezt most nem úgy értem, hogy az jön be, ha odajön hozzám egy gyönyörű lány, és megkérdezi, hogy "Szia, beléd szerettem, Te is így érzel?"

De az viszont igen, ha pl. megkérdezi, hogy lenne-e kedvem hazakísérni, vagy valami hasonló. Tehát tegye egyértelművé, hogy tetszem neki, ne kelljen azon rágódnom még 1 hónapot, hogy most vajon ezt vagy azt hogy értette :) Ha kicsit ismerkedtek, esetleg megkérdezi merre laksz, mikor végzel, fel is lehet hozni a témát.

De annyi is elég, ha pl. annyit kérdezel, hogy suli után nem lenne-e kedve sétálni egyet pl.


Ha meg nem akarsz ennyire hirtelen belevágni a dolgokba (mert mondjuk nem mindenkinek jön be), akkor csak szólítsd le, beszélgessetek, aztán pár beszélgetés után, ha úgy érzed jól elvagytok, szintén elő lehet hozakodni a találkozással sulin kívül is.

2017. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a hosszú és hasznos kommentet! :) Úgy izgulok.
2017. szept. 9. 20:30
 6/22 A kérdező kommentje:
Valamint ha hosszan nézek a szemébe, akkor leesik neki, ugye? :) Vagy a fiúk ezt nem veszik konkrét jelnek?
2017. szept. 9. 20:38
 7/22 anonim válasza:
Írj neki, még ma :))
2017. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Semmi kivetnivaló nincs abban, ha te kezdeményezel. :) Nem is értem, sok lány mit élvez abban, hogy megoszt egy nap vagy tíz ehhez a témához kapcsolódó idézetet, "okosságot" Facebookon, ahelyett, hogy legalább valami jelet adna arra, hogy tetszik neki xy. Sok sikert!
2017. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Sőt én örülnék ha egy nagyon szép lány kezdeményezne. Jó is volna. 20/F
2017. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Most magamból indulok ki :). Nekem is van egy lány aki tetszik nekem a mai napig. Ugyanúgy egy iskolában tanulunk ugxanazon a szakon csak Ő egy évfolyammal feljebb tanul :). Korábban odamentem hozzá és beszélgettem vele a vonaton. Nagyon jól elbeszélgettünk de mivel sajnos nincsen önbizalmam meg persze mindig is azt beszélem be magamnak,hogy mit akarok én tőle és emiatt sajnos nem beszélek vele pedig csak arra vágyom de sajnos nem merek odamenni hozzá. Lehetséges,hogy Ő pont arra vár,hogy én közeledjek.


Egy kicsit elkalandoztam :). Lehetséges,hogy nincsen önbizalma és lehet,hogy emiatt nem közeledik feléd. Én azt tanácsolom neked,hogy kezdeményezz te és utána meglátod sokkal bátrabb lesz. :)


Mindent megadnék ha az én kiszemeltem kezdeményezne :). 19/F.

2017. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!