Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem ir vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ir vissza?

Figyelt kérdés

Van egy osztalytarsam, nem regota ismerjuk egymast de allitolag bejovok neki, sok erre utalo jelet csinal. Aztan ma talaltam rola egy kicsit gaz kepet es elkuldtem neki es azt irtam hogy "xdd" es nem valaszol ra pedig nem szokasa nem visszairni:(

Ezzel megbantottam szerintetek?

O nem ilyen nyamnyila hogy megsertodik mindenen

Meg folyamatosan elerheto es ohh olyan rossz hogy nem ir

Mit csinaljak?



2017. szept. 9. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem örül neki hogy elküldted azt a képet.
2017. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesom te hulyevagy

Most gondold at, miert kuldted el? Mit hittel? Rohogni fog veled azon hogy milyen csunya egy kepen?

2017. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem lenne sok kedvem visszaírni egy ilyen után :)
2017. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ahjajaj

Pedig nem csunya rajta csak vicces es azon o is rohogott multkor

2017. szept. 9. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi a francot csinaljak? Nagyon rosszul erzem magam pedig nem akartam vele megbantani tudhatja hogy nem azert kuldtem mert kinevetem... csak azert hogy beszeljunk mert nem mer ramirni (mondta az egyik haverja) es kellett vmi hogy tudjunk dumalni mert a kep golyataborban volt es ott ismerkedtunk meg es lett volna mirol beszelnunk
2017. szept. 9. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig ez lép érvénybe:

"Amit nem kívánsz magadnak, ne tedd társaiddal sem"

Szerintem te sem nagyon örültél volna, ha az aki tetszik küldene rólad egy képet, és odaírni hogy Xdd.

Hát, most próbálok magamból kiindulni, hogy tudjak segíteni, de az a helyzet hogy ez a kép minőségétől függ. Ha szándékosan vágok rajta idióta fejet, akkor poénra venném a helyzetet, viszont ha akaratom ellenére történt a fotó és nem igazán tehetnék róla, akkor én is behisztiznék ha valaki ilyet küldene.

Írtad, hogy nem gondoltad hogy megbánthatnád ezzel, mert ő is röhögött rajta, de ha valaki magától kap 'oltást' sem sértődik meg, ellenben azzal, ha más szidja le.

Hát azt nem tudom hogy mit csinálj, szerintem veszteni tudni kell. Lehet hogy jobb lenne ha elengednéd ezt a dolgot. Tuti tudja, hogy ki vagy? Mert ha nem akkor csinálj egy másik profilt vagy valami, és ha kérdezi ki tudod magyarázni hogy az nem te voltál, stb..xd bár ez így elég erőltetett lenne, de ki tudja.

2017. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy most jutott eszembe, miért nem mondod el neki az igazat..? :D azzal megoldódna minden. Kérj bocsánatot, hogy csak valami jófej intítással akartál kezdeni de nem nagyon jött be.
2017. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!