Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ment vissza a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adriennkiss kérdése:

Miért ment vissza a legjobb barátom a barátnőjéhez, mikor már alakultak volna köztünk a dolgok?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom szakított a barátnőjével, mert már nem szerette, és nem jöttek ki jól egymással. A lány féltékeny volt rám, és hogy is mondjam, nem volt a legjobb társ neki. Két hónapja történt ez, azóta sokat voltam együtt a legjobb barátommal. Ezalatt flörtölt velem, konkrétan sokszor kért rá, hogy aludjak nála, menjek le hozzá. Viszont nem történt köztünk semmi, ezért megkérdeztem tőle, hogy tulajdonképpen mit szeretne tőlem. Erre azt mondta, kell neki egy kis idő, amikor nincs elköteleződve, én pedig megértettem. Rá 4-5 napra megint összejött a barátnőjével, azóta nemcsak hogy nem írt, de meg sem nézi az üzeneteimet. Úgy volt, hogy együtt töltjük a nyarat, de életjelet sem ad magáról. Szerintetek én rontottam el valamiképp? Ha valakinek volt hasonló élménye, kérem mesélje el! Köszünöm a válaszokat!

2017. júl. 8. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia több opció áll fent. Lehet hogy féltette a barátságotokat és azzal akart elriasztani magától hogy összejött az említett hölggyel de az is lehet hogy csak kiakart használni és mivel te nem tettél eleget az akaratának ezért nem beszél most veled. Szerintem te ne aggódj nem hinném hogy te felelsz bármiért. További szép estét mindenkinek.
2017. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!